Reklamačné podmienky

Pri akomkoľvek probléme nás v prvom rade kontaktujte telefonicky, mailom, alebo cez online chat. Je to najrýchlejší spôsob.

Bez priloženej kópie faktúry reklamácia vybavená nebude!


Pri uplatnení reklamácie treba predložiť doklad o kúpe a/alebo záručný list v prípade, že bol vydaný. V našom prípade kópiu faktúry.

Povinnosti predávajúcich v reklamačnom konaní upravuje Občiansky zákonník (ďalej len OZ - zákon č. 40/1964 Zb. v znení neskorších predpisov) a zákon č. 250/2007 Z. z. o ochrane spotrebiteľa a o zmene zákona č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení zákona č. 397/2008 Z.z.

1. Na všetok tovar predávaný v elektronickom obchode www.tonezo.sk je 2 roky, ak nie je uvedený dátum spotreby na obale.

2. Tovar ktorý je chybný, neúplný alebo poškodený urýchlene zašlite späť na našu adresu, ktorú nájdete v kontaktoch, nezabudnite priložiť kópiu faktúry a krátky popis závady tovaru. Bez kópie faktúry nebude Vaša reklamácia akceptovaná.

Reklamáciu nám neposielajte na dobierku, ale ako balík, alebo doporučený list. Nezabudnite priložiť kópiu faktúry a krátky popis závady.

Ak žiadate vrátenie peňazí, uistite sa, že ste do zásielky zabalili všetko, čo je uvedené na faktúre. Ak nezodpovedá obsah faktúre, bude potrebné chýbajúce položky doposlať, alebo odrátame hodnotu chýbajúcich položiek z výslednej sumy. O tejto skutočnosti vždy informujeme dopredu emailom.

Záruka sa nevzťahuje na nasledujúce prípady: 

Ak je tovar poškodený neodbornou manipuláciou
Poškodenie tovaru počas prepravy k zákazníkovi
Ak je tovar poškodený nesprávnym skladovaním
Ak vznikla chyba nesprávnou manipuláciou
Reklamovanie parametrov, ktoré výrobca nezaručuje
Ak je toner, alebo cartridge mechanicky poškodený
 
3. Spôsob vybavenia reklamácie: V prípade uznania reklamácie je zaslaný buď opravený produkt, vymenený za nový kus, alebo sú vrátené peniaze v plnej výške. Čas na vybavenie reklamácie je 30 dní.

Online reklamačný formulár a PDF formulár na odstúpenie od zmluvy:

Online reklamačný formulár môžete vyplniť tu.
Odstúpenie od zmluvy vo formáte PDF si môžete prevziať tu.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  vyhoda osobneho odberu
  najlepsie ceny u nas
  Vsetko v poriadku

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  rýchle riešenie a vybavenie objednávky
  malý darček potešil do kancelárie
  Pohoda

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  ochotný personál
  najlepšia cena čo som našiel
  doprava zadarmo