Jedlý papier fondánový

Popis kategórie

Fondán je cukrárenský materiál, ktorý je veľmi obľúbený pri pokrývaní zákuskov, čím sa vytvorí jednotný povrch. Vedeli ste však, že z fondánu sa vyrábajú aj jedlé papiere, na ktoré si môžete vytlačiť motív podľa vlastnej fantázie? Výhodou fondánového jedlého papiera je to, že ho môžete použiť pri zákuskoch s rôznymi povrchmi. Nemusíte teda klásť len fondán na fondán, ale pokojne ich dáte aj na krémy či marcipán.

Povrch jedlého papiera

Povrch fondánového jedlého papiera je hladký a má bielu farbu. Vďaka tomu sa na ňom budú obrázky či nápisy doslova vynímať a budú dostatočne ostré. Ich veľkosť je bežne A5 alebo A4 a v balení je ich viacero, takže ich využije aj pekáreň s mnohými zákazkami, ale hodiť sa bude aj domácej kuchárke, ktorá pečie pre potreby svojej rodiny.

Kvalita fondánového papiera

Fondánový papier je mierne hrubší ako bežný kancelársky papier a môžete sa spoľahnúť na jeho vysokú kvalitu. Pri krájaní je dostatočne mäkký a neláme sa. Dodajte zákuskom personalizovaný nádych a vytlačte na fondánový papier čokoľvek, na čo si zmyslíte.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-1 z 1 záznamu.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (03.12.2023)

  rýchle dodanie a prehľadný web

 • Overený zákazník

  (30.11.2023)

  Rýchly nákup a jednoduchí

 • Overený zákazník

  (30.11.2023)

  Rýchlosť a profesionálny prístup
  Expresné dodanie.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info