Brother

Popis kategórie

Plniteľné cartridge a CISS Brother

Potrebujete znížiť prevádzkové náklady na tlač vo svojej kancelárii či domácnosti a zakúpili ste si atramentovú tlačiareň Brother? Veľkú úsporu tlače vám prinesie opätovné napĺňanie cartridgov.

V prvom rade je nutné zakúpenie CISS jednotky pre tlačiarne Brother alebo si zaobstarajte plniteľné kazety. Jedny aj druhé majú autoresetovacie čipy a preto umožňujú plnenie atramentom takmer donekonečna. Veľkou výhodou je, že plnohodnotne nahradia originálne atramentové kazety Brother a manipuláciu s nimi pri troške šikovnosti zvládne takmer každý.

Plniteľné cartridge sa ľahko plnia bežnou striekačkou cez otvor, ktorý je utesnený gumennou zátkou a sú dodávané s atramentom alebo bez neho. Atrament si jednoducho dokúpte taký, ktorý potrebujete. Pri jeho kúpe dbajte na to, aby to bol atrament určený pre atramentové kazety Brother. CISS jednotky sú externé zásobníky s rôznym objemom. Osvedčenými sú CISS jednotky dodávané v sade s nástrojmi potrebnými na inštaláciu do tlačiarne spolu s manuálom ako na to.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-7 z celkovo 7 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (29.05.2024)

  rychlosť a spolahlivosť

 • Overený zákazník

  (29.05.2024)

  rychlost vybaveni objednavky
  prijatelna cena
  kvalita tlace
  Co som pisal hore.

 • Overený zákazník

  (29.05.2024)

  Som spokojná.
  Prajem veľa spokojných zákazníkov.
  Dr.Hilda Valovičová,Košice