Jedlý papier

Popis kategórie

Tlač na jedlý papier je nový spôsob tlače využívajúci skvelé vlastnosti potravín. Vytlačenému textu alebo obrázku to dodá jedinečný vzhľad, ale aj ďalšiu vrstvu chuti, kam papier umiestnite. Pri výbere jedlých tlačových materiálov sa uistite, že sú bezpečné na konzumáciu a sú vyrobené v súlade s potravinárskymi normami.

Kvalitná potravinárska tlač

Potravinárska tlač zaznamenala v posledných rokoch obrovský rozmach. Od jablkového koláča až po torty – potlač jedlého papiera umožňuje každému vytvoriť farebné jedlé umelecké diela, ktoré ocenia najmä deti, ale zabodujete nimi aj na firemných akciách. Torta s logom firmy na vrchu alebo obľúbenou rozprávkovou postavičkou? Fondánový alebo oplátkový jedlý papier dajú vaše zákusky na vyšší level.

Využitie jedlej tlače

Jedlý papier na zákuskoch jednoducho nakrájate bez toho, aby sa vám lámal a vychutnáte si nápaditý kus koláča. Námety na tlač na jedlý papier si môžete vybrať podľa seba alebo podľa toho, komu je výsledný produkt určený. Fantázii sa medze nekladú, jedlý papier zvládne motívy od výmyslu sveta.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-5 z celkovo 5 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (03.12.2023)

  rýchle dodanie a prehľadný web

 • Overený zákazník

  (30.11.2023)

  Rýchly nákup a jednoduchí

 • Overený zákazník

  (30.11.2023)

  Rýchlosť a profesionálny prístup
  Expresné dodanie.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info