Príslušenstvo

Popis kategórie

Príslušenstvo

Máte už všetko nachystané na prácu v dielni či v sklade alebo doma? Možno vám chýba ešte pár drobností, ktoré vám ale môžu uľahčiť prácu.

Čo v tejto kategórií nájdete

Doplnky, ktoré uľahčujú prácu. Do tejto kategórie patria nepochybne napríklad rukavice, bez ktorých je práca nebezpečná, a častokrát sa neodporúča. Ak počas práce lepíte veľa krabíc, budete potrebovať nielen pevné ale aj viazacie pásky, ktoré sa využívajú pre ťažké náklady, ktoré budú uložené na paletách.

Pri používaní pások vám nesmie chýbať ani dávkovač pásky, s ktorým sa vám bude jednoducho lepiť kartónová krabica. Ak ukladáte ťažké krabice na paletu a potrebuje ešte lepšie zabezpečenie, zamyslieť sa môžete aj nad viazacími sponami.

Prečo Tonezo.sk?

Internetová predajňa tonezo.sk má bohaté a dlhé skúsenosti s predajom obalového materiálu a rôzneho príslušenstva. Niekoľko stoviek spokojných zákazníkov svedčí o výhodnom predaji. Na výber máte vždy produkty, ktoré sú skladom a sú v niekoľkých farbách a prevedeniach. Zároveň máte priamo na stránke možnosť „chatu“, prostredníctvom ktorého sa môžete poradiť priamo s predajcom. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-14 z celkovo 14 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (03.12.2023)

  rýchle dodanie a prehľadný web

 • Overený zákazník

  (30.11.2023)

  Rýchly nákup a jednoduchí

 • Overený zákazník

  (30.11.2023)

  Rýchlosť a profesionálny prístup
  Expresné dodanie.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info