Epson

Popis kategórie

Kompatibilné laserové tonery Epson

Spoločnosť Epson nielen propaguje, ale v praxi reálne uplatňuje inovatívne a kreatívne riešenia. Niet preto divu, že už v minulosti mala na konte niekoľko prvenstiev. Spomenúť môžeme prvé analógové hodinky na svete, ktoré boli riadené kryštálom alebo potom prvú miniatúrnu digitálnu tlačiareň. Spoločnosť Epson je povestná snahou o neustále zavádzanie nových technológií i tým, že ponúka služby (technická podpora), ktoré nekončia kúpou jej výrobkov.  

Tlačiarne a spotrebný materiál stihli v minulosti pozbierať viacero ocenení. Spomedzi nich zaujme ocenenie TIPA (Technical Image Press Association) v kategórii Fotografická tlačiareň a spotrebný materiál. Oproti minulosti sa však dosť toho zmenilo a dnes si môžete dopriať kvalitnú tlač aj s kompatibilnými laserovými tonermi od alternatívnych výrobcov. Bez akýchkoľvek ústupkov zo svojich požiadaviek alebo nárokov na kvalitu výtlačkov. Kompatibilné tonery dnes hrajú rovnocennú partiu s originálnymi tonermi.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-24 z celkovo 50 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke