Tuby s ventilom

Popis kategórie

Okrem klasických túb poznáme aj tuby, ktoré majú navyše jeden doplnok – ventil. Ventil slúži na zachovanie lepšej kvality produktu, ktorý umiestnite do tuby. Cez ventil sa nedostane do tuby toľko nečistôt a samotný produkt vydrží dlhšie.

Princíp tuby

Po tom, ako si otvoríte tubu zo spodnej strany, tubu naplníte a uzatvoríte. Uzatvorenú časť položíte na horúcu platňu, kde zafixujete uzatvorenie. Celý proces robíte zo spodnej časti tuby – plníte cez dno. Ak budete chcieť tubu otvoriť, musíte strhnúť hliníkovú membránu. Potom budete môcť bez problémov využiť surovinu vo vnútri tuby.

Tuba je odolná

Tuby s ventilom (ale aj bez neho) sú odolné voči mechanickému poškodeniu, voči vode a iným tekutinám a tiež voči vzduchu. Správne uzatvorená nádoba zabezpečí vhodné uskladňujúce prostredie.

Rôzne varianty

Na výber máte dve tuby s ventilom a to vo veľkostiach 73x120 mm a 99x160 mm. Keď si vyberiete požadovanú veľkosť, môžete sa zamerať na výber farby. K dispozícií máte základné farby – čiernu a bielu. Zaujať vás môže aj prírodná eko farba. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  vyhoda osobneho odberu
  najlepsie ceny u nas
  Vsetko v poriadku

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  rýchle riešenie a vybavenie objednávky
  malý darček potešil do kancelárie
  Pohoda

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  ochotný personál
  najlepšia cena čo som našiel
  doprava zadarmo