Atramentové cartridge

Popis kategórie

Atramentová technológia tlače je synonymom kvality. Atramentové tlačiarne sú schopné ponúknuť klasické čierno-biele alebo farebné výtlačky s prémiovou kvalitou, no hravo si dokážu poradiť aj s fotografiami, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani profesionálny fotolab. 

Tlačiareň musí ísť ruka v ruke s náplňou

Pre presnosť farieb, vynikajúci kontrast fotografií alebo tlače, jednoduchšie povedané pre celkový dizajn výtlačkov, je dôležitý model tlačiarne. Bez spoľahlivých a kvalitných atramentových cartridgov, alebo ak chcete atramentových kaziet, či náplní by to však tiež nešlo. 

Atramentové cartridge sú plnené podľa farebného modelu CMYK, ktorý používa na miešanie odtieňov 4 farby. Ide o azúrovú - cyan, purpurovú – magenta, žltú - yelow a čiernu – black farbu. V praxi si potom môžete vyberať z kompatibilných (alternatívnych) náplní pre tlačiarne Brother, Canon, Epson, Hewlett Packard, Lexmark, Dell či Ricoh. Z pohľadu zákazníka je potešujúci najmä fakt, že nielen originálne, ale aj alternatívne atramentové cartridge spĺňajú bez akýchkoľvek kompromisov štandardy kvality. 

ISO nie je formalita, zvážte kompatibilné náplne

Ak sa rozhodnete pre originálne atramentové cartridge, stavíte na istotu. O nič horšie na tom však nebudete ani pri kompatibilných náplniach. Kompatibilné náplne sa na nič nehrajú. Nehrajú sa na spomínané originálne atramentové cartridge a nechcú očariť iba cenou. Aj keď tá je v ich prípade skutočne lákavá a dokáže ušetriť oveľa viac finančných prostriedkov, ako si viete predstaviť, kompatibilné náplne majú vyššie ambície. Okrem výborného pomeru ceny, chcú ponúknuť aj patričnú kvalitu. Nuž a ako sa zdá, darí sa im nad očakávania. 

Kompatibilné tonery sú vyrábané podľa precíznych technologických postupov. Niet preto divu, že po všetkých stránkach spĺňajú normu ISO 9001 a vyhovujú tiež ďalším normám, ako napr. ISO 14001. Výsledok? Kompatibilné atramentové cartridge, ponúkajú porovnateľnú kvalitu tlače, ako originálne náplne. 

Favoritom môžu byť výhodné balenia

Výhodné balenia predstavujú unikátnu možnosť, ako si efektívne znížiť náklady na tlač. S výhodným balením často dostanete 2 alebo 3 náplne zadarmo, takže si rozhodne nenechajte ujsť takúto príležitosť. Stačí si iba vybrať. Ak je vašou prioritou snaha ušetriť, do úvahy zoberte tiež plniteľné cartridge a CISS jednotky.  

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-24 z celkovo 912 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  vyhoda osobneho odberu
  najlepsie ceny u nas
  Vsetko v poriadku

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  rýchle riešenie a vybavenie objednávky
  malý darček potešil do kancelárie
  Pohoda

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  ochotný personál
  najlepšia cena čo som našiel
  doprava zadarmo