Odpadové nádobky

Popis kategórie

Kontajnery a odpadové nádobky na tonery sú skvelým spôsobom, ako usporiadať a odložiť pravidelne používané tonerové kazety, ktoré sú už prázdne alebo staré. Sú k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach, aby sa do nich zmestili rôzne odpadové tonerové kazety, no uistite sa, že je vhodná a kompatibilná pre veľkosť vašej nádoby s tonerom.

Odpadové nádoby sú praktické

Praktickým riešením do domácnosti, ale najmä do firiem je kúpiť tieto prázdne opakovane plniteľné nádoby na odpadový toner, ktoré majú veko. Vďaka tomu môžete použité kazety z tonerov bezpečne a úhľadne uložiť do nádoby, kým nebudete mať čas ich správne zlikvidovať.

Zvoľte správnu veľkosť

Niektoré fľaše s tonerom sú dostatočne široké, aby sa zmestili do väčších nádob, ale mnohé sú užšie ako vysoké, preto je dôležité uistiť sa, že ste si zaobstarali kvalitnú nádobu správnej veľkosti pre vašu fľašu. Keď kupujete nové nádoby na toner, uistite sa, že hľadáte také, ktoré majú tesné tesnenie okolo vrchnej časti. To pomáha udržať zložky tonera vnútri nádoby a zabraňuje úniku pri skladovaní.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-7 z celkovo 7 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  vyhoda osobneho odberu
  najlepsie ceny u nas
  Vsetko v poriadku

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  rýchle riešenie a vybavenie objednávky
  malý darček potešil do kancelárie
  Pohoda

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  ochotný personál
  najlepšia cena čo som našiel
  doprava zadarmo