Papierové tašky s krúteným uchom

Popis kategórie

Ekologické papierové tašky sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú znížiť svoju uhlíkovú stopu, pretože sú vyrobené z obnoviteľných zdrojov. Nielenže sa tým znižuje množstvo odpadu, ktorý končí na našich skládkach, ale zvyšuje sa aj miera recyklácie, pretože tam končí menej plastových tašiek.

Ekologické tašky

Čisté papierové tašky s krúteným uchom sú ideálne na potravinárske účely alebo na balenie iného tovaru v maloobchodoch. Tieto ekologicky odbúrateľné papierové tašky sú plne vyrobené z recyklovaných materiálov sú dostupné nielen v univerzálnej bielej, hnedej (rôzne odtiene) a čiernej farbe, ale aj v ďalších menej tradičných farbách. Papierovú tašku s krúteným uchom môžete napríklad vybrať aj vo farbách vášho loga alebo si ho dať rovno na tašky potlačiť.

Opätovné využitie

Výhodou papierových tašiek je, že ich môžu vaši zákazníci používať aj po tom, čo z nich doma vyložia tovar. Navyše po ich opotrebovaní a prípadnom roztrhnutí je ich veľmi jednoduché znovu zrecyklovať, čím sa zavŕši ich životný cyklus. Ponúkajte teda zákazníkom papierové tašky s krúteným uchom tej najvyššej kvality.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-24 z celkovo 35 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (25.03.2023)

  Rýchlosť dodania
  Dobrá cena

 • Overený zákazník

  (24.03.2023)

  rýchlosť a kvalita tovaru

 • Overený zákazník

  (23.03.2023)

  určite odporúčam všetkými desiatimi, prístup tohto obchodu je úžasný, vždy sa snažia vyriešiť a dodať podľa požiadaviek, a keď nemajú náhodou na sklade, aj na to nájdu riešenie :-), dakujem stokrát, objednávam už dlhšie od nich a ešte dlho budem , som nadmieru spokojná

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info