Baliaci materiál

Popis kategórie

Obalový materiál pre maloobchodné predajne je jednou z hlavných zložiek nákladov na podnikanie. Kvalitný baliaci materiál je potrebný na to, aby boli výrobky v bezpečí, reprezentatívne a atraktívne pre zákazníkov nielen v obchode, ale aj po tom, čo sa dostanú k nim domov prostredníctvom prepravnej spoločnosti, kde nie je vždy s výrobkami zachádzané jemne.

Široká ponuka obalového materiálu

K dispozícii je široká škála rôznych baliacich materiálov, od recyklovaného papiera až po recyklovaný plast, celofánové obaly, kompostovateľné plasty či mikroténové tašky na rolke. Veľkosti a konkrétny typ baliaceho materiálu sa líši, preto si každý výrobca musí vybrať ten správny pre svoje zameranie a balený tovar. Baliaci materiál je nutné mať vždy aj v dostatočnej zásobe, aby mohli vaše objednávky odchádzať na čas a chránené pred poškodením.

Zabezpečte ochranu

Na balenie výrobku sa hodí akýkoľvek materiál, ktorý máte k dispozícii, no najdôležitejším aspektom je zabezpečiť, aby výrobok zostal chránený počas celej svojej cesty z regálov až do rúk zákazníka.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-23 z celkovo 23 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke