Jedlé atramenty

Popis kategórie

Jedlý atrament pre tlačiarne Canon

Vďaka čoraz väčšiemu počtu ľudí, ktorí sa snažia svoje koláče a torty prispôsobiť modernej dobe, výrazne vzrástlo používanie jedlého atramentu. Videli ste už cukrovinky s peknými obrázkami? Ak áno, potom ste videli výsledky toho, čo sa dá robiť s jedlým atramentom. Obrázky vytlačené pomocou jedlého atramentu na jedlý papier môžu byť použité aj na rôzne iné potraviny, a to sušienky alebo košíčky.

Jedlé atramenty odporúčame pre profesionálne použitie v cukrárenskej výrobe. Na domáce prostredie nie sú vhodné. Treba poznamenať, že ak sa už raz tlačí na tlačiarni s jedlým atramentom, táto tlačiareň by sa nemala používať na nič iné a naopak. Keď sa začne tlačiť na tlačiarni normálnym atramentom, už sa v nej nesmie používať jedlý atrament. Atrament, ktorý nie je predávaný ako jedlý, môže byť po požití škodlivý a spôsobiť otravu.

Jedlé atramenty Canon

Jedlý atrament pozostáva prevažne z potravinárskeho farbiva. Je zdravotne nezávadný a bezpečný, sledovaný Úradom pre kontrolu potravín. V našej ponuke si môžete vybrať jedlé atramenty vo viacerých farbách, a v objeme 100 ml alebo 250 ml. Pri výbere si dôkladne pozrite, pre ktoré konkrétne tlačiarne je jedlý atrament vhodný.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-13 z celkovo 13 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (19.05.2024)

  100% spokojnosť

 • Overený zákazník

  (16.05.2024)

  Rýchly a spoľahlivý
  -
  Opakovaná objednávka, som spolojná

 • Overený zákazník

  (14.05.2024)

  cena
  rýchlosť