Jedlé atramenty

Popis kategórie

Jedlý atrament pre tlačiarne Canon

Vďaka čoraz väčšiemu počtu ľudí, ktorí sa snažia svoje koláče a torty prispôsobiť modernej dobe, výrazne vzrástlo používanie jedlého atramentu. Videli ste už cukrovinky s peknými obrázkami? Ak áno, potom ste videli výsledky toho, čo sa dá robiť s jedlým atramentom. Obrázky vytlačené pomocou jedlého atramentu na jedlý papier môžu byť použité aj na rôzne iné potraviny, a to sušienky alebo košíčky.

Jedlé atramenty odporúčame pre profesionálne použitie v cukrárenskej výrobe. Na domáce prostredie nie sú vhodné. Treba poznamenať, že ak sa už raz tlačí na tlačiarni s jedlým atramentom, táto tlačiareň by sa nemala používať na nič iné a naopak. Keď sa začne tlačiť na tlačiarni normálnym atramentom, už sa v nej nesmie používať jedlý atrament. Atrament, ktorý nie je predávaný ako jedlý, môže byť po požití škodlivý a spôsobiť otravu.

Jedlé atramenty Canon

Jedlý atrament pozostáva prevažne z potravinárskeho farbiva. Je zdravotne nezávadný a bezpečný, sledovaný Úradom pre kontrolu potravín. V našej ponuke si môžete vybrať jedlé atramenty vo viacerých farbách, a v objeme 100 ml alebo 250 ml. Pri výbere si dôkladne pozrite, pre ktoré konkrétne tlačiarne je jedlý atrament vhodný.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-9 z celkovo 9 záznamov.

Recenzie

97 %

zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní.

 • Overený zákazník

  (29.06.2022)

  Rýchle doručenie!

 • Overený zákazník

  (28.06.2022)

  rýchlosť, kvalita

 • Overený zákazník

  (27.06.2022)

  na jednom mieste nákup za kvalitné výrobky a primeranú cenu
  neviem o žiadnych nevýhodách

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info