Etikety a Kuriérske štítky

Popis kategórie

Pri podnikaní a ponuke určitého tovaru či rôznych materiálov, by malo byť pre predajcu samozrejmosťou označovať tieto etikety, ktoré patria do obalového materiálu. Na etikety nemusíte nutne uvádzať výhradne cenu, ale môžete sa zamerať zároveň aj na stručné informácie priamo o tovare. Obsah balenia, zloženie, dátum exspirácie, spôsob užívania – všetko, čo ako predávajúci uznáte za vhodné a dôležité.

Kvalitné etikety

Zvoliť si môžete lepiace štítky v rolke v bielej farbe vhodné pre termotlač, ktoré sú kompatibilné s väčšinou značiek vyrábajúcich tlačiarne na štítky. Tento vysokokvalitný papier má rôzne rozmery etikiet (šírka aj dĺžka), takže vyberajte podľa svojej konkrétnej potreby.

Vhodné do rôznych typov tlačiarní

Okrem rolky s etiketami môžete zvoliť bežné biele samolepiace etikety s trvalým lepidlom, pričom tie sú na veľkosti papiera A4. Vy si môžete vybrať rôzny počet (a veľkosť) etikiet na jednom hárku – od dvoch až po 24 kusov. Tieto samolepiace etikety sú určené do atramentových, laserových aj farebných laserových tlačiarní a kopíriek.

Adresné štítky a kuriérske etikety

V ponuke nájdete aj najpoužívanejší rozmer termo etikiet 100x150mm, alebo klasických hárkových etikiet 105x148mm, ktoré používajú kuriérske spoločnosti, ako napríklad SPS, GLS, DPD a Packeta a taktiež aj Slovenská pošta. Tieto etikety vynikajú svojou jasnou bielou farbou a kvalitným lepidlom, ktoré drží na každom povrchu.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-12 z celkovo 12 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (18.06.2024)

  Výborná spolupráca, veľká spokojnosť s doručením tovaru a celkovo s obchodom.

 • Overený zákazník

  (14.06.2024)

  Veľmi rýchle spracovanie objednávky a doručenie tovaru

 • Overený zákazník

  (13.06.2024)

  všetko ok