Oki

Popis kategórie

Kompatibilné optické valce OPC OKI

Optické valce patria v laserovej tlačiarni medzi dôležité komponenty, pričom sa často zamieňajú za tonery. Tonery sú vlastne kazety s práškom a optické valce slúžia na prenos tonerového prášku na papier. Pri používaní tlačiarne sa častejšie stretnete s výmenou tonera ako s výmenou optického valca. Jeho životnosť je niekoľkonásobne dlhšia ako u tonera. Optické valce Oki sa po určitom časte opotrebujú a výrazne sa tým zníži kvalita tlače, preto prichádza na rad ich výmena.

Ako vybrať správne optický valec? Samozrejme podľa značky a typu laserovej tlačiarne. Nemenej dôležitá je životnosť, čiže výdatnosť, ktorá pri niektorých optických valcoch môže dosiahnuť 15, 30 alebo až 150-tisíc strán. U nás nájdete kompatibilné optické valce od alternatívneho výrobcu, ktorý je držiteľom certifikátov kvality. Používaním týchto optických valcov dosiahnete rovnakú kvalitu tlače ako u originálneho valca. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-3 z celkovo 3 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke