Oki

Popis kategórie

Kompatibilné optické valce OPC OKI

Optické valce patria v laserovej tlačiarni medzi dôležité komponenty, pričom sa často zamieňajú za tonery. Tonery sú vlastne kazety s práškom a optické valce slúžia na prenos tonerového prášku na papier. Pri používaní tlačiarne sa častejšie stretnete s výmenou tonera ako s výmenou optického valca. Jeho životnosť je niekoľkonásobne dlhšia ako u tonera. Optické valce Oki sa po určitom časte opotrebujú a výrazne sa tým zníži kvalita tlače, preto prichádza na rad ich výmena.

Ako vybrať správne optický valec? Samozrejme podľa značky a typu laserovej tlačiarne. Nemenej dôležitá je životnosť, čiže výdatnosť, ktorá pri niektorých optických valcoch môže dosiahnuť 15, 30 alebo až 150-tisíc strán. U nás nájdete kompatibilné optické valce od alternatívneho výrobcu, ktorý je držiteľom certifikátov kvality. Používaním týchto optických valcov dosiahnete rovnakú kvalitu tlače ako u originálneho valca. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-3 z celkovo 3 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (25.03.2023)

  Rýchlosť dodania
  Dobrá cena

 • Overený zákazník

  (24.03.2023)

  rýchlosť a kvalita tovaru

 • Overený zákazník

  (23.03.2023)

  určite odporúčam všetkými desiatimi, prístup tohto obchodu je úžasný, vždy sa snažia vyriešiť a dodať podľa požiadaviek, a keď nemajú náhodou na sklade, aj na to nájdu riešenie :-), dakujem stokrát, objednávam už dlhšie od nich a ešte dlho budem , som nadmieru spokojná

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info