Príslušenstvo

Popis kategórie

Príslušenstvo pre tlačiarne

Žiadna práca v kancelárii sa nezaobíde bez príslušenstva, ktoré prácu v nej uľahčujú. Či už je to kancelársky papier na tlačenie faktúr i objednávok alebo fotopapier na tlač farebných reklamných materiálov.

Fotopapier

Fotopapier je papier so špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá umožňuje dokonalejšiu absorpciu atramentu, vďaka čomu budú vaše fotografie výrazne farebnejšie a ostrejšie. Fotopapier môžete využiť nielen na tlač fotografií, ale aj rôznych kancelárskych dokumentov a farebných výtlačkov. Napríklad reklamných materiálov, vizitiek a pod. Fotopapiere preto vyberajte v závislosti od toho, k akému účelu bude výtlačok určený.

Kancelársky papier

Kancelársky papier je nevyhnutým pomocníkom každej kancelárie, domácnosti, či úradu. Potrebujú ho školy, študenti i školáci. V dnešnej dobe sa už všetko tlačí na kancelársky papier, dokonca aj poznámky do školy. Spotreba papiera je veľmi veľká. Kancelárske papiere vyberáme aj podľa gramáže. Na tlač každodenných dokumentov vám postačí kancelársky papier s gramážou 80g/m2.

Rolky do plotrov

Potrebujete tlačiť veľkoformátové fotografie, či banery? Tak vám určite nebudú stačiť kancelárske papiere a fotopapiere vo veľkosti A4 alebo A3. Ponúkame vám rolky do plotrov od váhy papiera 170g/m2 až po 260g/m2, ktorými to zvládnete raz dva. Lesklé či matné fotopapiere, odolné voči vode, prachu a iným nečistotám. 

Fólie do faxov

V prípade, že vo svojej práci prijímate faxy cez klasické faxovacie stroje, určite privítate našu ponuku fólií do faxov. Fólie do faxov sú kompatibilné a môžete ich používaním ušetriť až polovicu nákladov na tlač. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-24 z celkovo 36 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  vyhoda osobneho odberu
  najlepsie ceny u nas
  Vsetko v poriadku

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  rýchle riešenie a vybavenie objednávky
  malý darček potešil do kancelárie
  Pohoda

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  ochotný personál
  najlepšia cena čo som našiel
  doprava zadarmo