Čistenie

Popis kategórie

Čistiace kvapaliny pre tlačové hlavy

Občas sa stáva, že tlačová hlava, trysky alebo atramentové kazety zaschnú a je potrebné ich vyčistiť. Stalo sa to aj vám a neviete čo s tým? Nemusíte ihneď zaschnuté atramentové kazety vyhadzovať. Môžete ich jednoducho vyčistiť. Čistenie týchto komponentov je výrazne ľahšie pomocou kvapaliny na čistenie tlačových hláv. Kvapalina zaschnutý cartridge vyčistí, rozpustí atrament a trysky kaziet spriechodní

Ako na to?

Čistenie je jednoduché, kvapalinu stačí nakvapkať na tlačovú hlavu zaschnutej kazety a nechať niekoľko minút pôsobiť. Následne kazetu treba utrieť suchou handričkou a vložiť ju naspäť do tlačiarne a spustiť tlač. Kvapalina na čistenie tlačových hláv pomáha účinne odstrániť zaschnutý atrament aj na dlhšie nepoužívaných tlačových hlavách.

Kvapalina na čistenie je vynikajúcou pomocou pri plnení atramentových kaziet aj v prípade, keď je náplň zaschnutá niekoľko mesiacov. Vtedy kvapalinu vstreknite do kazety namiesto atramentu a nechajte pôsobiť. Dokonca ju môžete použiť aj na priame prepláchnutie trysiek.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-3 z celkovo 3 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (19.05.2024)

  100% spokojnosť

 • Overený zákazník

  (16.05.2024)

  Rýchly a spoľahlivý
  -
  Opakovaná objednávka, som spolojná

 • Overený zákazník

  (14.05.2024)

  cena
  rýchlosť