Čistenie

Popis kategórie

Čistiace kvapaliny pre tlačové hlavy

Občas sa stáva, že tlačová hlava, trysky alebo atramentové kazety zaschnú a je potrebné ich vyčistiť. Stalo sa to aj vám a neviete čo s tým? Nemusíte ihneď zaschnuté atramentové kazety vyhadzovať. Môžete ich jednoducho vyčistiť. Čistenie týchto komponentov je výrazne ľahšie pomocou kvapaliny na čistenie tlačových hláv. Kvapalina zaschnutý cartridge vyčistí, rozpustí atrament a trysky kaziet spriechodní

Ako na to?

Čistenie je jednoduché, kvapalinu stačí nakvapkať na tlačovú hlavu zaschnutej kazety a nechať niekoľko minút pôsobiť. Následne kazetu treba utrieť suchou handričkou a vložiť ju naspäť do tlačiarne a spustiť tlač. Kvapalina na čistenie tlačových hláv pomáha účinne odstrániť zaschnutý atrament aj na dlhšie nepoužívaných tlačových hlavách.

Kvapalina na čistenie je vynikajúcou pomocou pri plnení atramentových kaziet aj v prípade, keď je náplň zaschnutá niekoľko mesiacov. Vtedy kvapalinu vstreknite do kazety namiesto atramentu a nechajte pôsobiť. Dokonca ju môžete použiť aj na priame prepláchnutie trysiek.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-3 z celkovo 3 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (03.12.2023)

  rýchle dodanie a prehľadný web

 • Overený zákazník

  (30.11.2023)

  Rýchly nákup a jednoduchí

 • Overený zákazník

  (30.11.2023)

  Rýchlosť a profesionálny prístup
  Expresné dodanie.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info