Do štítkovačov

Popis kategórie

Kompatibilné termopásky do štítkovačov

Termotlač, čiže tepelná tlač je najnovšia technológia tlače pomocou tepla. S termotlačou sa stretávame na každom kroku, napríklad pri tlačení lístkov z registračných pokladníc, platobných terminálov alebo v parkovacích automatoch s termotlačiarňou. Využitie nájde všade, v kancelárii, či priemyselných závodoch. Pokiaľ používate termotlač, bezpochyby k nej potrebujete termopásky alebo štítky. Použitie štítkovačov je nápomocné nielen firmám, ale oceníte ich aj v bežnej domácnosti.

Termopásky

Termopásky sú určené do registračných pokladníc, fiškálnych tlačiarní, platobných terminálov, zdravotníckych zariadení, meracích prístrojov, cestovných lístkov v MHD a podobne. Pokiaľ potrebujete kvalitnú tlač, nezaobídete sa bez kvalitnej termopásky, na ktorej záznam vydrží aj niekoľko rokov pri dodržaní správnych skladovacích podmienok. Dôležitá je odolnosť voči mechanickému oderu, vyšším teplotám, slnečnému žiareniu, vlhkosti a podobne.

Etiketové pásky

Etiketové pásky, čiže etikety sú určené na termotransferovú technológiu tlače, pri ktorej dochádza k tepelnému prenosu farbiva zo špeciálnej pásky na etiketu. Etikety umožňujú aplikáciu značenia na rôzne druhy materiálov, napríklad papier, plast, sklo, kov, drevo textil a iné. Využívajú sa v prípadoch nahradenia tlače na obale inou potlačou alebo v prípade dodatočného označenia. 

Termopásky a etiketové pásky do štítkovačov Brother a Dymo

Ponúkame vám kvalitné termopásky od alternatívneho výrobcu, ktoré sú kompatibilné so štítkovačmi Brother alebo Dymo. Ich kvalita nijak nezaostáva za kvalitou originálov a inštalácia je rovnako jednoduchá, pričom ich cena je neporovnateľne nižšia. Termopásky a etikety vyberajte podľa kompatibility s tlačiarňou. Termopásky sú rôznej farby, napríklad bielej, čiernej, ale aj červenej. Ak si to daný model štítkovača vyžaduje, tak niektoré termopásky obsahujú aj držiak.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-24 z celkovo 102 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (29.05.2024)

  rychlosť a spolahlivosť

 • Overený zákazník

  (29.05.2024)

  rychlost vybaveni objednavky
  prijatelna cena
  kvalita tlace
  Co som pisal hore.

 • Overený zákazník

  (29.05.2024)

  Som spokojná.
  Prajem veľa spokojných zákazníkov.
  Dr.Hilda Valovičová,Košice