Lepiace pásky

Popis kategórie

Lepiacich pások nikdy nie je dosť. Neraz sa stane, že sa vám doma nejaká stratí a vy ju nemôžete nájsť. Existujú však aj pásky, ktoré sú o niečo špecifickejšie než klasická „kuchynská“ páska.

Akrylová páska

Akrylové pásky sú vyhľadávané nielen robotníkmi ale aj ľuďmi, ktorí potrebujú niečo uzatvoriť do kartónových krabíc. Lepiaca akrylová páska funguje na báze prírodného kaučuku, ktorý je veľmi silným lepidlom. Preto sa využíva najmä lepenie kartónov.

Vlastnosti pásky

Akrylové pásky sú lepivé, čo umožňuje ich široké využitie. Zároveň sú odolné voči vlhkosti, preto sa môžu využívať aj pri nízkych teplotách. Sú lesklé, preto ich bude dobre vidno. Existujú v niekoľkých farebných variáciách, napríklad v hnedej, oranžovej, modrej či transparentnej. Pásky sú schopné spojiť aj papier s fóliou či lepenkou.

Silná páska

Pásky s označením „silná“ sa môžu využívať nielen pri krabiciach ale aj pri rôznych opravách či montážach. Pásky sú vodeodolné a vhodné do každého počasia. Silnú pásku zoženiete napríklad v striebornej farbe. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-19 z celkovo 19 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke