Hewlett Packard

Popis kategórie

Atramentové kazety HP

Nadnárodnú spoločnosť Hewlett-Packard, skrátene HP, zameriavajúcu sa na výrobu tlačiarní, osobných počítačov, scannerov a ďalších výrobkov nie je potrebné nijako špeciálne predstavovať. HP píše svoj úspešný príbeh už od roku 1939. Investície do výskumu a vývoja produktov, riešení a nových technológií sa spoločnosti vyplatili a produkty HP dnes patria k najúspešnejším na trhu vôbec.
 
Spoľahlivé a bezproblémové fungovanie tlačiarní rôznych modelových radov, vrátane obľúbeného radu HP DeskJet bude prebiehať pod taktovkou originálnych náplní, no vynikajúce výsledky dosiahnete aj s kompatibilnými náplňami od alternatívnych výrobcov. S výhodnými baleniami budú mať vytlačené dokumenty profesionálny vzhľad už aj na obyčajnom kancelárskom papieri, no príťažlivými ich robia predovšetkým zaujímavá výťažnosť a cena. Po prepočítaní nákladov na tlač sa zdajú byť výhodné balenia kompatibilných atramentových náplní bezkonkurenčne najvýhodnejšou alternatívou na trhu.  

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-24 z celkovo 201 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (25.03.2023)

  Rýchlosť dodania
  Dobrá cena

 • Overený zákazník

  (24.03.2023)

  rýchlosť a kvalita tovaru

 • Overený zákazník

  (23.03.2023)

  určite odporúčam všetkými desiatimi, prístup tohto obchodu je úžasný, vždy sa snažia vyriešiť a dodať podľa požiadaviek, a keď nemajú náhodou na sklade, aj na to nájdu riešenie :-), dakujem stokrát, objednávam už dlhšie od nich a ešte dlho budem , som nadmieru spokojná

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info