Potrebujete poradiť ?

0940 500 540 (Po - Pia: 8:30 - 15:30 (prestávka 11:45 - 12:30)

Termo etikety

Popis kategórie

Termo citlivé etikety: Efektívne riešenie pre krátkodobé označovanie

Termo citlivé etikety predstavujú inovatívny spôsob označovania produktov, ktorý je čoraz populárnejší v rôznych priemyselných odvetviach. Ich hlavnou prednosťou je jednoduchá a rýchla tlač bez potreby atramentu alebo tonera. V tomto článku sa pozrieme na to, čo termo citlivé etikety sú, ako fungujú a kde sa najčastejšie využívajú.

Čo sú termo citlivé etikety?

Termo citlivé etikety sú vyrobené z termo citlivého papiera, ktorý pri kontakte s teplom mení farbu. Tento proces je možný vďaka špeciálnej chemickej vrstve nanesenej na povrch etikety. Keď sa táto vrstva zahreje, očernie a vytvorí požadovaný obraz alebo text. Tento spôsob tlače je ideálny pre aplikácie, kde je potrebná rýchla a efektívna výroba etikiet.

Výhody termo citlivých etikiet:

Rýchlosť tlače: termo tlačiarne sú schopné produkovať veľké množstvo etikiet v krátkom čase, čo je výhodné pre rýchlo sa meniace prostredie.Nízke náklady: Absencia atramentu alebo tonera znamená nižšie prevádzkové náklady a menej údržby.Jednoduchosť: Tlač termo etikiet je jednoduchá a nevyžaduje zložité nastavenia alebo kalibráciu tlačiarne.

Nevýhody Termo Etikiet:

Citlivosť na teplo a svetlo: Termo etikety sú náchylné na poškodenie pri dlhodobom vystavení teplu, svetlu alebo chemikáliám, čo obmedzuje ich životnosť.Krátkodobé použitie: Vzhľadom na ich citlivosť sú tieto etikety najvhodnejšie pre aplikácie, kde je potrebná krátkodobá identifikácia.

Použitie Termo Etikiet

Termo etikety nachádzajú široké uplatnenie v rôznych oblastiach, najmä tam, kde sú potrebné krátkodobé označovacie riešenia:

Logistika a Doprava: Pre označovanie balíkov a sledovanie zásielok. Termo etikety sú ideálne pre doručovacie štítky, ktoré majú obmedzenú životnosť.Maloobchod: Cenovky, zľavové kupóny a označovanie produktov. Maloobchodné predajne často využívajú termo etikety pre ich rýchlu výrobu a nízke náklady.Potravinárstvo: Označovanie potravín s krátkou trvanlivosťou, kde je dôležité rýchle a efektívne označenie.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-7 z celkovo 7 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (18.07.2024)

  maximálna spokojnosť
  Som stály zákazník rok, všetko vždy bez komplikácií.

 • Overený zákazník

  (18.07.2024)

  cena
  kvalita tonerov
  ok

 • Overený zákazník

  (18.07.2024)

  skvelé ceny
  zákaznícka podpora
  rýchle dodanie
  Absolútna spokojnosť. Bol som skeptický s prvým nákupom, je kopa neserióznych eshopov, ale toto som trafil dobre.