Brother

Popis kategórie

Kompatibilné optické valce OPC Brother

Dôležitou súčasťou laserových tlačiarní Brother je okrem tonera aj optický valec. Optické valce slúžia v laserových tlačiarňach na prenos tonera na papier, na ktorý sa farba fixuje pomocou tepla a tlaku. Optické valce vydržia v porovnaní s tonermi dlhšie, ale aj oni majú svoju životnosť a potrebujú vymeniť. Aj keď výrobca udáva informáciu o životnosti optického valca podobne ako pri toneri výdatnosťou strán, berte to s rezervou. V prípade, že pri tlači sa vyskytnú chyby, šmuhy i nečistoty, poprípade tlačiareň hlási výmenu optického valca je potrebné ho vymeniť.
 
Optické valce pre tlačiarne Brother ponúkame od alternatívneho výrobcu, avšak vlastnia svetovo uznávaný certifikát STMC. Kvalitou tlače nezaostávajú za originálnymi valcami a sú plne kompatibilné pre tlačiarne Brother. Pri výbere optického valca dbajte nielen na jeho životnosť, čiže výdatnosť v počte vytlačených strán, ale aj na kompatibilitu s tlačiarňou.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-16 z celkovo 16 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (25.03.2023)

  Rýchlosť dodania
  Dobrá cena

 • Overený zákazník

  (24.03.2023)

  rýchlosť a kvalita tovaru

 • Overený zákazník

  (23.03.2023)

  určite odporúčam všetkými desiatimi, prístup tohto obchodu je úžasný, vždy sa snažia vyriešiť a dodať podľa požiadaviek, a keď nemajú náhodou na sklade, aj na to nájdu riešenie :-), dakujem stokrát, objednávam už dlhšie od nich a ešte dlho budem , som nadmieru spokojná

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info