Potrebujete poradiť ?

0940 500 540 (Po - Pia: 8:30 - 15:30 (prestávka 11:45 - 12:30)

Laserové tonery

Popis kategórie

Laserová technológia tlače je vo všeobecnosti charakteristická nižšími prevádzkovými nákladmi, vyššou rýchlosťou tlače a vyšším objemom textových dokumentov, ktoré je schopná tlačiareň prehnať cez svoje útroby. Od laserových tonerov sa však v princípe očakáva to isté, ako od atramentových náplní. Zaujímavý pomer ceny i kvality a maximálna spokojnosť s výsledkami tlačových úloh.

Uvedené požiadavky dobre vyzerajú na papieri, no ich realizácia v praxi môže byť zložitejšia. Našťastie sa trh s atramentovými cartridgami a laserovými tonermi neustále dynamicky vyvíja, takže nájsť toner s presne nadávkovanými parametrami pre tlačiareň Hewlett Packard, Canon, Brother, či Dell alebo Epson nebude najmenší problém. S dlhým nosom však samozrejme neodídete ani pri ostatných značkách. 

S kompatibilnými tonermi to môže byť zásah do čierneho

Kompatibilné laserové tonery mieria presne tam kam majú. Predovšetkým ak sa bavíme o priaznivej cene a primeranej kvalite tlače. Alternatívny výrobcovia tonerov nerobia žiadne kompromisy a neponechávajú nič na náhodu. Laserové tonery sú tak vyrábané v súlade s technologickými postupmi, pričom sú podrobené prísnemu testovaniu kvality.

Kompatibilné laserové tonery vďaka spomínanému testovaniu vyhovujú všetkým normám, vrátane známej ISO 9001 (Quality Management System). Ako sme to však už naznačili, kompatibilné tonery sú ideálnym riešením aj pre praktických zákazníkov, korí majú radi ekonomicky výhodnejšie alternatívy. Ak teda chcete rozšíriť rady spokojných zákazníkov, siahnite práve po kompatibilných toneroch.

Výťažnosť tonera, tiež niečo napovie

Pri kvalitných laserových toneroch sa nemusíte obávať zníženej kvality tlače alebo poškodenia tlačiarne. Pri výbere tonera sa preto môžete sústrediť skôr na iné parametre. Napríklad na porovnanie výťažnosti laserových tonerov.

Tento údaj vám napovie, koľko dokumentov vo formáte A4 pri štandardnom 5 % pokrytí stránky dokáže daný toner vytlačiť. Vzájomné porovnanie tonerových kaziet takouto optikou môže byť dobrým odrazovým mostíkom pre výber konkrétneho tonera.

Ak sa vám však nechce tráviť čas zdĺhavým porovnávaním výťažnosti tonerov, siahnite po zvýhodnených baleniach alebo po ECO PACKOCH. S týmito baleniami získate bonus v podobe tonera zadarmo. V konečnom dôsledku vám tak zvýhodnené tonery poskytnú najlepší pomer objemu a ceny bez toho, aby ste museli prácne vyhľadávať iné alternatívy. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-24 z celkovo 1813 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (16.07.2024)

  prijateľná cena
  dodanie obdeň
  poplatok za dopravu zadarmo
  Príjemná úspora.

 • Overený zákazník

  (16.07.2024)

  ochota poradiť s výberom
  rýchlosť dodania
  poznámkové bločky ako darček
  Oceňujem osobný prístup, bol to tretí nákup.

 • Overený zákazník

  (16.07.2024)

  vsetko bolo v poriadku
  cena, rychlost, darcek