Ricoh

Popis kategórie

Kompatibilné laserové tonery Ricoh

Japonská spoločnosť Ricoh bola založená už v roku 1936, no napriek tomu jej zariadenia dôvernejšie poznajú skôr americkí ako európski používatelia. Pravdou však je, že tlačiarne Ricoh nie sú u nás zasa až takou veľkou neznámou. Tlačiarne Ricoh bez preháňania patria k spoľahlivým zariadeniam, ktoré v sebe dokázali skĺbiť vysoký výkon, atraktívny dizajn, optimálnu funkčnosť a najmodernejšie technológie.

Všetky spomenuté benefity sú iba jednou stranou mince. To druhou je spotrebný materiál, ktorý ovplyvňuje kvalitu tlače a celkové náklady na tlač. Tie môžete mať plne pod kontrolou aj vďaka kompatibilným tonerom. Kompatibilné laserové tonery sú síce vyrábané alternatívnymi výrobcami, no nenechajte sa pomýliť. Tieto tonery zabezpečia profesionálnu úroveň tlače bez akýchkoľvek chýb. Kompatibilné laserové tonery zároveň vyhovujú normám ISO, spĺňajú certifikát STMC a preto nehrozí akékoľvek poškodenie tlačiarne. Zaujímavá cena kompatibilných tonerov ich napokon robí ešte atraktívnejšími.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-24 z celkovo 35 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (25.03.2023)

  Rýchlosť dodania
  Dobrá cena

 • Overený zákazník

  (24.03.2023)

  rýchlosť a kvalita tovaru

 • Overený zákazník

  (23.03.2023)

  určite odporúčam všetkými desiatimi, prístup tohto obchodu je úžasný, vždy sa snažia vyriešiť a dodať podľa požiadaviek, a keď nemajú náhodou na sklade, aj na to nájdu riešenie :-), dakujem stokrát, objednávam už dlhšie od nich a ešte dlho budem , som nadmieru spokojná

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info