Jedlý papier oplátkový

Popis kategórie

Pečiete pravidelne torty alebo rôzne zákusky či perníky a chceli by ste im dodať novú tvár? Nemusíte sa trápiť s náročným ručným zdobením, stačia vám jedlé farby a jedlý oplátkový papier do tlačiarne. Tento môžete dokonca použiť aj pre vegánov na vegánske zákusky, pretože je vyrobený len zo zemiakového škrobu a vody, takže v jeho zložení nenájdete žiadny lepok ani orechy.

Veľkosť oplátkového papiera

Oplátkový jedlý papier má hladkú bielu povrchovú úpravu a jeho hrúbka sa pohybuje od 0,35 do 0,4 mm, pričom si podľa preferovanej veľkosti obrázka či obrázkov zvolíte veľkosť A5 alebo A4. Tento druh jedlého papiera je vhodný na použitie na fondánové povrchy zákuskov, na ktoré sa jednoducho len priloží a krásne priľne.

Životnosť oplátkového papiera

Aby ste pri jeho skladovaní predĺžili čo najviac jeho životnosť a zabránili skrúteniu, skladujte ho na tmavom, suchom a chladnejšom mieste. Ideálne na rovnom povrchu. Pred krájaním na zákusku si nezabudnite mierne namočiť nôž, aby sa vám tento druh jedlého papiera nepolámal. Zákusky s oplátkovým jedlým papierom dostanú úplne nový rozmer.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-2 z celkovo 2 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke