Jedlý papier oplátkový

Popis kategórie

Pečiete pravidelne torty alebo rôzne zákusky či perníky a chceli by ste im dodať novú tvár? Nemusíte sa trápiť s náročným ručným zdobením, stačia vám jedlé farby a jedlý oplátkový papier do tlačiarne. Tento môžete dokonca použiť aj pre vegánov na vegánske zákusky, pretože je vyrobený len zo zemiakového škrobu a vody, takže v jeho zložení nenájdete žiadny lepok ani orechy.

Veľkosť oplátkového papiera

Oplátkový jedlý papier má hladkú bielu povrchovú úpravu a jeho hrúbka sa pohybuje od 0,35 do 0,4 mm, pričom si podľa preferovanej veľkosti obrázka či obrázkov zvolíte veľkosť A5 alebo A4. Tento druh jedlého papiera je vhodný na použitie na fondánové povrchy zákuskov, na ktoré sa jednoducho len priloží a krásne priľne.

Životnosť oplátkového papiera

Aby ste pri jeho skladovaní predĺžili čo najviac jeho životnosť a zabránili skrúteniu, skladujte ho na tmavom, suchom a chladnejšom mieste. Ideálne na rovnom povrchu. Pred krájaním na zákusku si nezabudnite mierne namočiť nôž, aby sa vám tento druh jedlého papiera nepolámal. Zákusky s oplátkovým jedlým papierom dostanú úplne nový rozmer.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-2 z celkovo 2 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (07.12.2022)

  Vyborne ceny
  Jednoduchy web, najdes co potrebujes
  Spickova komunikacia, ziadne otravne zbytocne maily

 • Overený zákazník

  (07.12.2022)

  Tovar bol dodany podla dohody dobra spolupraca

 • Overený zákazník

  (06.12.2022)

  pre mna je to lokalny obchod a rad ho vyuzivam

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info