Fotopapier

Popis kategórie

Fotopapiere pre atramentové tlačiarne

Potrebujete tlačiť kvalitnejšie fotografie alebo reklamné materiály? Potom ste tu správne. S fotopapierom z našej ponuky zabezpečíte dokonalú tlač vašich fotografií a to nie je všetko. Fotopapier sa totiž nepoužíva výhradne na tlač fotografií, ale môžete naň tlačiť rôzne kancelárske dokumenty, farebné výtlačky, či reklamné materiály a to vo vyššom farebnom spektre a rozlíšení.

Ako vybrať fotopapier?

Kvalita tlače je v podstate rovnaká bez ohľadu na hrúbku alebo plošnú hmotnosť. Fotopapier s nižšou gramážou zobrazí fotografiu v rovnakej kvalite, ako fotopapier s tou vyššou. Takže sa nenechajte pomýliť tým, že hrubší fotopapier znamená kvalitnejšiu tlač. Pri výbere gramáže fotopapiera si musíte v prvom rade uvedomiť, na čo budete budúci výtlačok používať. 

Pokiaľ tlačíte fotografie s ktorými sa často manipuluje, zvoľte fotopapier s vyššou plošnou hmotnosťou, kde je jeho trvácnosť vyššia. Naopak fotopapiere s nižšou plošnou hmotnosťou sú vhodné na tlač reklamných materiálov.

Na výber máte množstvo druhov fotografického papiera. V prvom rade si všímajte jeho formát, ktorý môže byť A3, klasický A4 alebo menšie formáty na domáce použitie. Taktiež sú fotopapiere buď v matnom alebo lesklom prevedení, či fotopapiere s obojstrannou úpravou, ktorá umožňuje tlač na obidve strany. Nemenej dôležitá je povrchová úprava fotopapiera, ktorá je rôzna a môžete ju zvoliť podľa vašich požiadaviek na tlač. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-11 z celkovo 11 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (14.06.2024)

  Veľmi rýchle spracovanie objednávky a doručenie tovaru

 • Overený zákazník

  (13.06.2024)

  všetko ok

 • Overený zákazník

  (12.06.2024)

  pohodlný nakup
  online chat mi poradil
  V poriadku.