Potrebujete poradiť ?

0940 500 540 (Po - Pia: 8:30 - 15:30 (prestávka 11:45 - 12:30)

Termotransferové fólie

Popis kategórie

Termotransferová technológia (TTR) sa stala kľúčovým hráčom v oblasti tlače etikiet a označení, a to vďaka svojej spoľahlivosti a flexibilite. TTR fólie, ktoré sa používajú v tejto technológii, umožňujú presné a trvanlivé tlačové výsledky na rôznych povrchoch, od papiera až po plast.

Čo sú TTR fólie? Sú to tenké polyesterové alebo polyamidové pásky s vrstvou termálnu citlivého materiálu ako napríklad živice, vosku, alebo zmesi živice a vosku na jednej strane. Pri tlači sa teplo aplikuje na tieto fólie prostredníctvom termálnej hlavy tlačiarne, čo spôsobí prenos farebných pigmentov na povrch etikety alebo označenia. Tento proces zaisťuje vysokú kvalitu tlače s ostrými detailmi a odolnosťou voči vplyvom prostredia.

Vďaka svojej univerzálnosti a spoľahlivosti sa TTR fólie používajú vo viacerých odvetviach, ako napríklad v potravinárskom a nápojovom priemysle, farmaceutickom odvetví, logistike a mnohých ďalších. Ich schopnosť odolávať vysokým teplotám, vlhkosti a mechanickému namáhaniu ich robí ideálnou voľbou pre označenie výrobkov a balení.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-9 z celkovo 9 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (10.07.2024)

  môj druhý nákup
  Všetko vždy prebehlo korektne

 • Overený zákazník

  (10.07.2024)

  spokojnosť
  Ďakujem

 • Overený zákazník

  (10.07.2024)

  top cena
  rýchle dodanie
  bezproblémové tonery
  Všetko tip top