Plniteľné cartridge a CISS

Popis kategórie

Prioritou mnohých majiteľov tlačiarne je znižovať prevádzkové náklady na tlač. Možností je veľa. Keď však používate atramentovú tlačiareň, znížiť prevádzkové náklady na tlač môžete jednoducho, a to opätovným napĺňaním cartridgov. Plniteľné cartridge môžete napĺňať opakovane dovtedy, pokým nedôjde k ich opotrebeniu alebo pokiaľ kvalita tlače bude zodpovedať vašim požiadavkám.

Plniteľné cartridge alebo CISS jednotky dosiahnu v porovnaní s originálnymi náplňami úsporu až do 80 %. Jedinou nevýhodou je to, že plniteľné cartridge a CISS jednotky si vyžadujú aspoň základnú technickú zručnosť. Nemusíte sa obávať, nie je to príliš náročné.

Plniteľné cartridge 

Je jedno akú značku atramentovej tlačiarne používate. Ponúkame vám sady kvalitných plniteľných kaziet, ktoré plnohodnotne nahradia atramentové kazety tlačiarní značiek Brother, Epson, Canon alebo Hewlett Packard. Na výber sú plniteľné cartridge s atramentom alebo bez neho, ten si však môžete zakúpiť osobitne. Plniteľné kazety majú autoresetovací čip. Vďaka nemu môžete kazety plniť takmer donekonečna. Plnohodnotne nahradia originálne atramentové kazety. Napĺňajú sa pomocou bežnej striekačky cez pripravený špeciálny plniaci otvor, ktorý je utesnený gumenou zátkou.

CISS jednotky

CISS jednotky sú externé plniteľné zásobníky, ktoré spoľahlivo nahradia atramentové kazety originálnych značiek. Rýchlo sa inštalujú, majú dlhú životnosť a ponúkajú obrovskú úsporu pri tlači. Väčšinu z nich kúpite vo výhodnom balení s potrebnými nástrojmi na inštaláciu do tlačiarne a podrobným manuálom ako na to. CISS jednotky dodávame s atramentom alebo bez neho.

Atrament si môžete dokúpiť samostatne. Je určený nielen pre plniteľné kazety a CISS jednotky, ale aj na domáce plnenie, či repasovanie atramentových kaziet najpoužívanejších značiek. Atrament poskytuje vysokú stálosť i sýtosť farieb, a je porovnateľný s atramentom od výrobcov tlačiarní. Vyberajte ho podľa typu tlačiarne a samozrejme podľa farby. V ponuke máme atramenty DYE v základných farbách, ako čierna, purpurová, azúrová a žltá, ale máte na výber aj šedý alebo jedlý atrament.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-24 z celkovo 66 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (17.03.2023)

  Rýchlo vybavené, primeraná cena, s produktami aj v minulosti dobré skúsenosti.

 • Overený zákazník

  (17.03.2023)

  vsetok prislo ok
  rychle to bolo
  Bolo to vyhodne a dostal som darcek. Sice pero ale potesi k malej objednavke.

 • Overený zákazník

  (16.03.2023)

  Rýchle dodanie + darček

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info