Tuby s hliníkovou membránou

Popis kategórie

Na uskladnenie sypkých a sušených produktov máte niekoľko možností. Jednou z nich je využitie tuby. Tuby sa naplnia cez spodnú časť (dno), a následne sa nahrejú napríklad na varnej doske. Otvárajú sa veľmi jednoducho – strhnutím hliníkovej membrány.

Tuby sú odolné

Tuby sú veľmi efektívne pri uskladnení potravín, ktoré potrebujú ostať suché. Tuby sú teda odolné voči akýmkoľvek tekutinám, ktoré by mohli spôsobiť zvlhnutie produktu, ktorý sa nachádza vo vnútri tuby.

Tuby sú odolné aj voči samotnému vzduchu, ktorý obsahuje kyslík, ktorý je nebezpečný napríklad pre kávu. Kávové zrná môžu začať oxidovať, čo môže spôsobiť stratu ich chuti.

Materiál, z ktorého sú tuby vyrobené, zvládne aj pády či narazenie do inej tuby. Tuby sú mechanicky odolné a dlho vám vydržia.

Sú z nepriehľadného

Pre niektoré suroviny nie je dobré, ak sú vystavené veľkému svetlu, preto sú tuby vyrobené z nepriehľadného materiálu, ktorý produkt vo vnútri ochráni pred slnečnými lúčmi. Nemusí ísť len o kávu, či čaj. Príkladom môžu byť aj niektoré výživové doplnky. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-1 z 1 záznamu.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke