Vrecká Doypack

Popis kategórie

Vrecká na kávu nie sú len obyčajnými vreckami. Kávovým zrnám, či už namletým alebo nie, poskytujú vhodné uskladnenie a zabezpečujú, že z pitia kávy budete mať skutočne zážitok. Mať kvalitné kávové vrecko je preto skutočne dôležité.

Hygiena je zabezpečená

Kávové vrecko je vyrobené tak, aby pri jeho otváraní a zatváraní nedochádzalo k žiadnemu znečisteniu, a aby kávové zrná vydržali vo svojej kvalite čo najdlhšie. Práve preto majú kvalitné vrecká na kávu hermetický zips, ktorý zabezpečí, že sa žiadne nežiadúce látky nedostanú do vrecka.

Priehľadné okienko

Niektoré kávové vrecká majú na svojej prednej strane priehľadné okienko, cez ktoré vidíte surovinu, ktorá sa vo vrecku nachádza. Je na nás, či si vyberiete nepriehľadný materiál obalu alebo je pre vás výhodnejšie okienko.

Recyklovateľné vrecká

Na výber máte aj obaly, ktoré sú biologicky rozložiteľné. Klasické okienka na obaloch sú priehľadné, avšak niektoré vrecká majú tzv. „bio okno“, z ktorého nevzniká žiadny odpad, pretože je, vrátene celého obalu, plne recyklovateľné. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-22 z celkovo 22 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke