Vrecká na kávu 250 g

Popis kategórie

Mať vrecko na kávu, ktoré zabezpečí, že káva nezvlhne, je nevyhnutnosť. Nejde len o samotný materiál vrecka ale aj o jeho vybavenie – každé kvalitné vrecko by malo mať ventil a hermetický zips.

Výhody kvalitného vrecka

Odborníci na kávu už dávno zistili, že kyslík káve neprospieva, pretože spôsobuje jej zvetrávanie. Kvalitné vrecko na kávu musí byť teda zabezpečené tak, aby nevpúšťalo veľa kyslíka, a zároveň umožnilo káve vo vrecku „dýchať“. Kvalitné kávové vrecko je preto odolné voči kyslíku, zároveň aj voči tekutinám. Kvalitné vrecko zabezpečí, že káva ostane kvalitná a voňavá dlhšie.

Spôsoby použitia vrecka

Výhodou malých vreciek (250g) je, že sa do nich zmestia aj iné produkty. Príkladom môže byť sypaný čaj alebo iné suché či sypké produkty. Vrecko by malo byť nakoľko mechanicky odolné, že žiadna surovina nepoškodí obal vrecka.

Farebné varianty vreciek

Vrecká na kávu v najmenšej veľkosti (250g) zoženiete v niekoľkých farbách. Základné farby sú čierna, biela a prírodná. Medzi farebnejšie patrí hnedá, strieborná a zlatá. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-14 z celkovo 14 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke