Potrebujete poradiť ?

0940 500 540 (Po - Pia: 8:30 - 15:30 (prestávka 11:45 - 12:30)

Jedlá tlač

Popis kategórie

Potreby pre jedlú tlač

Každé dieťa, ale aj dospelý miluje sladké a teší sa, keď ho blízki obdarujú na narodeniny krásnou tortou. Dnes sa torty pečú od výmyslu sveta, a to v rôznej veľkosti, či tvarov. No a ich ozdobeniu sa medze nekladú. Mnohé cukrárne ponúkajú služby, pomocou ktorých si môže zákazník dať na tortu akýkoľvek motív vytlačený jedlým atramentom na jedlý papier. Nie je ničím výnimočné, dať si upiecť tortu na ktorej sa vyníma obrázok obľúbenej rozprávkovej postavičky, či hrdinu. Dokonca sa dá na jedlý papier vytlačiť aj vlastná podobizeň. 

Tí, ktorí sa venujú cukrárskej výrobe vo veľkom a vyrábajú jedlé obrázky, by vedeli povedať, aké nevšedné motívy si ľudia na svoje torty, či cukrárske výtvory objednávajú. Aby sa takéto niečo dalo uskutočniť, je potrebná jedlá tlač. Jedlá tlač sa nezaobíde bez jedlého atramentu, jedlého papiera a tlačiarní určených na jedlý atrament.

Jedlé atramenty

Jedlá tlač je proces vytvárania predtlačeného obrázka s jedlým atramentom a môže sa použiť na rôzne cukrárenské výrobky, ako sú koláče, pečivo, či torty. Návrhy vyrobené s jedlým atramentom môžu byť predtlačené alebo vytvorené len tlačiarňou na to určenou.

Jedlé atramenty z našej ponuky sú vhodné pre väčšinu jedlých papierov a vyznačujú sa jasnými farbami s vysokou stálosťou. Rovnako ako jedlý papier, tak aj jedlé atramenty sú zdravotne nezávadné a určené do potravinárstva. Môžu sa preto spotrebovávať bez nejakých škodlivých účinkov. Odporúčame ich na profesionálne použitie v cukrárskej výrobe a nie na tlač v domácich podmienkach. 

Pri výbere jedlého atramentu dbajte na kompatibilitu s tlačiarňou, to znamená, či je pri konkrétnom atramente uvedená. Jedlý atrament ponúkame vo fľaštičkách v objeme 100 ml alebo s objemom 250 ml. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-21 z celkovo 21 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (16.07.2024)

  prijateľná cena
  dodanie obdeň
  poplatok za dopravu zadarmo
  Príjemná úspora.

 • Overený zákazník

  (16.07.2024)

  ochota poradiť s výberom
  rýchlosť dodania
  poznámkové bločky ako darček
  Oceňujem osobný prístup, bol to tretí nákup.

 • Overený zákazník

  (16.07.2024)

  vsetko bolo v poriadku
  cena, rychlost, darcek