Epson

Popis kategórie

Kompatibilné ihličkové pásky Epson

Ihličkové pásky sú nenahraditeľnou súčasťou ihličkových tlačiarní. Ihličkové tlačiarne sa využívajú predovšetkým vo firmách, pretože tlač s nimi je veľmi ekonomická a hodia sa len na tlač textu. Sú skvelým pomocníkom vo veľkoobjemovej tlači, pri tlačení dlhých zostáv v učtárňach. Majú síce nízku kvalitu tlače, tú však prevýšia nízke náklady.

Viete ako vybrať ihličkové pásky?

Ihličkové pásky by ste mali v prvom rade vyberať podľa tlačiarne, aby boli s ňou kompatibilné. Kompatibilitu s tlačiarňou nájdete v popise každej ihličkovej pásky. Ponúkame vám alternatívne čierne ihličkové pásky pre tlačiarne Epson. Pri každej nájdete vypísané tlačiarne pre ktoré je vhodná.

Ďalším parametrom pre výber ihličkovej pásky je jej výdatnosť. Na výber máte ihličkové pásky s výdatnosťou až 15 miliónov znakov alebo s výdatnosťou 4, či 2 milióny. Ďalej si môžete vyberať aj farbu pásky medzi čiernou alebo červenou. V našej ponuke nájdete čierne ihličkové pásky pre tlačiarne Epson.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-4 z celkovo 4 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (25.03.2023)

  Rýchlosť dodania
  Dobrá cena

 • Overený zákazník

  (24.03.2023)

  rýchlosť a kvalita tovaru

 • Overený zákazník

  (23.03.2023)

  určite odporúčam všetkými desiatimi, prístup tohto obchodu je úžasný, vždy sa snažia vyriešiť a dodať podľa požiadaviek, a keď nemajú náhodou na sklade, aj na to nájdu riešenie :-), dakujem stokrát, objednávam už dlhšie od nich a ešte dlho budem , som nadmieru spokojná

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info