Samsung

Popis kategórie

Kompatibilné laserové tonery Samsung

Značka Samsung je pojem, ktorý hovorí sám za seba. Táto juhokórejská spoločnosť patrí k lídrom vo výrobe spotrebnej elektroniky a je celkom možné, že aj v týchto chvíľach používate nejaké ich zariadenie. Pri takomto výrobcovi sú samozrejme očakávania vždy o niečo vyššie. Samsung má však výzvy rád a preto vás s najväčšou pravdepodobnosťou nesklame.
 
Tlačiarne Samsung totiž podobne ako iné výrobky spotrebnej elektroniky ponúkajú prémiovú kvalitu a inovatívne technológie, ktoré sú primárne zamerané na maximálny výkon a úsporu energií. V neposlednom rade si Samsung dáva záležať aj na atraktívnom dizajne, ale z pohľadu zákazníka stojí za zmienku niečo úplne iné.

V súvislosti s úspornosťou elektrickej energie nemôžeme obísť bez povšimnutia znižovanie nákladov na tlač. No a ak je reč o znižovaní nákladov na tlač treba dať priestor kompatibilným tonerom, ktoré dokážu bez zaváhania obstáť v konkurencii originálnych kaziet. Nezabudnite teda, že kompatibilné laserové tonery vám umožnia tlačiť rovnako kvalitne, ale podstatne lacnejšie, ako originálne tonery Samsung.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-24 z celkovo 150 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke