Vrecká na kávu

Popis kategórie

Zrnková nepomletá káva sa zvykne uchovávať v špeciálnych vreckách, ktoré zabezpečia, že káva ostane chránená pred vlhkom a svetlom. Vrecko na kávu zároveň zaistí, že si kávové zrná dlhšie udržia svoju vôňu.

Kapacita

Podľa množstva kávy, ktorú si chcete zakúpiť, si vyberte vhodnú veľkosť kávového vrecka. Na výber máte vrecká na kávu na 250g, 500g a 1000g. Kávu vo vrecku by ste mali vedieť bez problémov uzatvoriť, preto je lepšie si dopredu premyslieť, koľko kávy budete chcieť do vrecka dať.

Ventil

Ventil na kávovom obale slúži na to, aby umožnil oxidu uhličitému opustiť balenie, no zároveň sa stará o to, aby do obalu nevnikol kyslík. Kyslík pôsobí nepriaznivo, pretože sa jeho pôsobením začnú časom kávové zrná zvetrávať. To spôsobí, že kvalita kávy začne klesať. Správny a kvalitný obal na kávu by mal mať aj ventil.

Uzatváranie

Pre vás najvýhodnejšie je mať doma kávové vrecko so ZIP uzatváraním. Tzv. hermetický zips zabezpečí výhodné podmienky pre uskladnenie kávy. Tým, že vrecko vzduchotesne uzatvoríte, ku káve sa dostane len minimum kyslíka. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-24 z celkovo 31 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (07.12.2022)

  Vyborne ceny
  Jednoduchy web, najdes co potrebujes
  Spickova komunikacia, ziadne otravne zbytocne maily

 • Overený zákazník

  (07.12.2022)

  Tovar bol dodany podla dohody dobra spolupraca

 • Overený zákazník

  (06.12.2022)

  pre mna je to lokalny obchod a rad ho vyuzivam

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info