Vrecká na kávu

Popis kategórie

Zrnková nepomletá káva sa zvykne uchovávať v špeciálnych vreckách, ktoré zabezpečia, že káva ostane chránená pred vlhkom a svetlom. Vrecko na kávu zároveň zaistí, že si kávové zrná dlhšie udržia svoju vôňu.

Kapacita

Podľa množstva kávy, ktorú si chcete zakúpiť, si vyberte vhodnú veľkosť kávového vrecka. Na výber máte vrecká na kávu na 250g, 500g a 1000g. Kávu vo vrecku by ste mali vedieť bez problémov uzatvoriť, preto je lepšie si dopredu premyslieť, koľko kávy budete chcieť do vrecka dať.

Ventil

Ventil na kávovom obale slúži na to, aby umožnil oxidu uhličitému opustiť balenie, no zároveň sa stará o to, aby do obalu nevnikol kyslík. Kyslík pôsobí nepriaznivo, pretože sa jeho pôsobením začnú časom kávové zrná zvetrávať. To spôsobí, že kvalita kávy začne klesať. Správny a kvalitný obal na kávu by mal mať aj ventil.

Uzatváranie

Pre vás najvýhodnejšie je mať doma kávové vrecko so ZIP uzatváraním. Tzv. hermetický zips zabezpečí výhodné podmienky pre uskladnenie kávy. Tým, že vrecko vzduchotesne uzatvoríte, ku káve sa dostane len minimum kyslíka. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-24 z celkovo 39 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (06.12.2023)

  výkon cena
  dostupnosť
  Limitovaná akcia bola výhodná, staršie kazety do mojej tlačiarne.

 • Overený zákazník

  (06.12.2023)

  jednoduchosť nákupu
  zľavy
  Nakupoval som viac krát a mám len pozitívne skúsenosti.

 • Overený zákazník

  (06.12.2023)

  Všetko bolo v poriadku

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info