Ihličkové pásky

Popis kategórie

Kompatibilné ihličkové pásky

Ihličkové tlačiarne patria medzi najstaršie druhy tlačiarní, ale ešte stále sa vo veľkom používajú v rôznych firmách alebo prevádzkach. Majú síce nižšiu kvalitu tlače v porovnaní s atramentovými alebo laserovými tlačiarňami, ale na druhej strane sú obľúbené pre nízke náklady na tlač a dlhú životnosť tlačiarne. Ihličkové tlačiarne v súčasnosti ponúkajú aj veľmi vysokú rýchlosť tlače s mimoriadnou spoľahlivosťou.

Ihličkové tlačiarne tlačia za pomoci skupiny pohyblivých ihličiek, ktoré sú vystreľované elektromagnetom oproti páske napustenej atramentom. Cez ňu vytvoria bod na papieri a súbor týchto bodov vytvorí znak. Čiže spôsob tlače sa podobá písaciemu stroju.

Ihličkové tlačiarne umožňujú tlačiť viacero kópií naraz, sú vhodné len na tlač textu, dlhých zoznamov, či špeciálnych formulárov. Sú skvelé do fakturačných oddelení, učtární, kde je potrebné používať nekonečný papier alebo viacdielne formuláre. 

Ihličkové pásky pre Epson

Ihličkové pásky podobne ako aj pri iných druhoch tonerov vyberajte podľa kompatibility s tou ktorou tlačiarňou. 

Ihličkové pásky môžu byť červené alebo čierne. Čierne sú vo všeobecnosti používané najviac. My vám ponúkame alternatívne pásky pre tlačiarne Epson, vďaka čomu budú vaše náklady na tlač ešte nižšie v porovnaní s originálnymi, a to až o niekoľko desiatok percent. Ihličkové pásky môžete vyberať aj podľa výdatnosti tlače. Na výber máte výdatnosť až 15 miliónov znakov, 4 alebo 2 milióny. Vďaka vyššej výdatnosti ihličkovej pásky bude ihličková tlačiareň pripravená na veľkoobjemovú tlač s nízkymi celkovými nákladmi.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-4 z celkovo 4 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke