Lexmark

Popis kategórie

Atramentové kazety Lexmark

Lexmark možno nemá za sebou takú pozoruhodnú históriu ako niektoré iné značky, no na veci to  nič nemení a výrobky z portfólia spoločnosti Lexmark patria k moderným zariadeniam, ktoré sa uplatnia nielen v domácom, ale aj vo firemnom sektore. Atramentové alebo laserové tlačiarne od Lexmarku sa môžu pýšiť vysokým výkonom a špičkovými technológiami. To všetko za prijateľnú cenu.

Originálny spotrebný materiál od spoločnosti Lexmark sa nesie v znamení vysokej kvality tlače a optimálnej výťažnosti. V praxi to predstavuje vysoké objemy výtlačkov za nižšie prevádzkové náklady na jednu stranu. Šetriť však pokojne môžete aj s prémiovými atramentovými náplňami od alternatívnych výrobcov, ktoré disponujú medzinárodnými certifikátmi ISO a STMC testujúcimi kvalitu výrobkov. Kompatibilné atramentové náplne do tlačiarní Lexmark tak uspokoja aj tých najnáročnejších klientov. S alternatívnymi náplňami jednoducho a bez zbytočného pozlátka dostanete najlepší pomer ceny a kvality.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-24 z celkovo 29 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke