Tlačové Hlavy

Popis kategórie

Tlačová hlava je malý komponent v tlačiarni, ktorý presúva atrament z tonerovej kazety priamo na papier. V závislosti od toho, ako je tlačiareň nakonfigurovaná, môže mať jednu alebo aj viac tlačových hláv. V niektorých tlačiarňach sú obe strany papiera potlačené rôznymi farbami, v iných je potlačená len jedna strana. Kvalitu tlačovej hlavy ovplyvňuje niekoľko faktorov vrátane typu a veľkosti použitých atramentových kaziet, veku tlačovej hlavy a postupov údržby.

Vo všeobecnosti platí, že opotrebovanú alebo prasknutú tlačovú hlavu v tlačiarni je najlepšie ihneď vymeniť, aby ste sa vyhli väčšiemu poškodeniu ďalšieho príslušenstva. Pri správnej starostlivosti a pravidelnej údržbe vám tlačiareň poskytne mnoho rokov spoľahlivej služby.

Starostlivosť o tlačovú hlavu je dôležitá

Na zabezpečenie optimálneho výkonu je dôležité venovať zvýšenú pozornosť odporúčanému plánu údržby pre konkrétny model a značku hlavy tlačiarne. Mali by ste tiež pravidelne čistiť všetky nahromadené nečistoty v atramentových kazetách alebo tlačovej hlave, aby mala tlačiareň ideálny výkon.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-4 z celkovo 4 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (03.12.2023)

  rýchle dodanie a prehľadný web

 • Overený zákazník

  (30.11.2023)

  Rýchly nákup a jednoduchí

 • Overený zákazník

  (30.11.2023)

  Rýchlosť a profesionálny prístup
  Expresné dodanie.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info