Tlačové Hlavy

Popis kategórie

Tlačová hlava je malý komponent v tlačiarni, ktorý presúva atrament z tonerovej kazety priamo na papier. V závislosti od toho, ako je tlačiareň nakonfigurovaná, môže mať jednu alebo aj viac tlačových hláv. V niektorých tlačiarňach sú obe strany papiera potlačené rôznymi farbami, v iných je potlačená len jedna strana. Kvalitu tlačovej hlavy ovplyvňuje niekoľko faktorov vrátane typu a veľkosti použitých atramentových kaziet, veku tlačovej hlavy a postupov údržby.

Vo všeobecnosti platí, že opotrebovanú alebo prasknutú tlačovú hlavu v tlačiarni je najlepšie ihneď vymeniť, aby ste sa vyhli väčšiemu poškodeniu ďalšieho príslušenstva. Pri správnej starostlivosti a pravidelnej údržbe vám tlačiareň poskytne mnoho rokov spoľahlivej služby.

Starostlivosť o tlačovú hlavu je dôležitá

Na zabezpečenie optimálneho výkonu je dôležité venovať zvýšenú pozornosť odporúčanému plánu údržby pre konkrétny model a značku hlavy tlačiarne. Mali by ste tiež pravidelne čistiť všetky nahromadené nečistoty v atramentových kazetách alebo tlačovej hlave, aby mala tlačiareň ideálny výkon.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-4 z celkovo 4 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (29.05.2024)

  rychlosť a spolahlivosť

 • Overený zákazník

  (29.05.2024)

  rychlost vybaveni objednavky
  prijatelna cena
  kvalita tlace
  Co som pisal hore.

 • Overený zákazník

  (29.05.2024)

  Som spokojná.
  Prajem veľa spokojných zákazníkov.
  Dr.Hilda Valovičová,Košice