Epson

Popis kategórie

Plniteľné cartridge a CISS Epson

Znižovanie nákladov je prioritou mnohých kancelárií i domácností. Nie je tomu inak ani pri používaní tlačiarne. Jednou možnosťou ako na úsporu tlače je opätovné napĺňanie cartridga. Pokiaľ máte atramentovú tlačiareň Epson, ten istý cartridge môžete pri správnom postupe napĺňať neustále. Viacnásobné naplnenie cartridga lacnejšou alternatívou vám prinesie nemalú finančnú úsporu, ktorá určite neostane bez povšimnutia.

Plniteľné cartridge Epson

Plniteľné cartridge sú skvelé na opätovné napĺňanie, pretože majú autoresetovací čip, ktorý umožňuje plniť kazety takmer donekonečna. Plnohodnotne nahradia originálne atramentové cartridge Epson a sú veľkostne identické. Ich veľkou výhodou je, že ich možno opakovane plniť, pričom majú priehľadné telo, vďaka ktorému môžete v nich sledovať aktuálne množstvo atramentu. 

CISS jednotky Epson

CISS jednotky sú externé zásobníky na atrament a majú vyšší objem ako bežné atramentové kazety. Majú autoresetovací čip, vďaka ktorému ich môžete napĺňať donekonečna. Rovnocenne nahradia originálne atramentové kazety Epson a oproti nim ponúkajú neporovnateľne nižšiu cenu za vytlačenú stranu.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-7 z celkovo 7 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (19.05.2024)

  100% spokojnosť

 • Overený zákazník

  (16.05.2024)

  Rýchly a spoľahlivý
  -
  Opakovaná objednávka, som spolojná

 • Overený zákazník

  (14.05.2024)

  cena
  rýchlosť