Obalový materiál

Popis kategórie

Obalový materiál je dôležitým aspektom každého maloobchodu, odkiaľ odchádza tovar a produkty priamo ku konečnému zákazníkovi. Správne zvolený obalový materiál môže výrazne ovplyvniť vzhľad vašich zásielok z obchodu a celkový dojem u zákazníkov. Tu je niekoľko dôležitých aspektov pri výbere baliaceho materiálu:

Cena

Obalový materiál môže byť veľmi drahý, najmä ak chcete kúpiť výrobky vyrobené na mieru, no na trhu sú aj bežné rozmery za dostupné ceny. Pri výbere obalového materiálu je dôležité nájsť správnu rovnováhu medzi cenou a kvalitou.

Zásoby

Obalový materiál by mal byť k dispozícii vo veľkých množstvách, pretože sa používa na rôzne účely počas celého pracovného dňa. Mal by byť tiež ľahko dostupný, aby sa k nemu pracovníci, ktorí chystajú zásielky mohli ľahko dostať. Mal by byť aj odolný, aby vydržal častú manipuláciu zo strany prepravcov.

Dostupnosť

Ak nemáte vždy dostatočnú zásobu obalového materiálu, vaše objednávky nebudú musieť odísť načas. To by mohlo mať za následok stratu predaja a negatívny vplyv na imidž vašej značky.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-24 z celkovo 296 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  vyhoda osobneho odberu
  najlepsie ceny u nas
  Vsetko v poriadku

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  rýchle riešenie a vybavenie objednávky
  malý darček potešil do kancelárie
  Pohoda

 • Overený zákazník

  (17.04.2024)

  ochotný personál
  najlepšia cena čo som našiel
  doprava zadarmo