DTF Atrament

Popis kategórie

DTF Atrament: Revolúcia v Tlači na Textílie

Priemerný človek si môže pod pojmom "tlač na textílie" predstaviť klasické metódy, ako je sitotlač alebo tepelná transferová tlač. Ale v posledných rokoch sa na scéne objavila revolučná technológia, ktorá mení pravidlá hry - DTF atrament.

Čo je to DTF Atrament?

DTF (Direct to Film) je tlačová technológia, ktorá umožňuje priamu tlač na fóliu s pomocou špeciálneho atramentu a potom prenos vzoru na textíliu. Tento postup kombinuje výhody digitálnej tlače s flexibilitou pri aplikácii na rôzne typy textílií.

Výhody DTF Atramentu:

Vysoká Kvalita: DTF atrament ponúka vysoké rozlíšenie a farebnú presnosť, čo umožňuje tlačiť aj zložité a detailné vzory.Flexibilita: Táto technológia je schopná tlačiť na širokú škálu textílií, vrátane bavlny, polyesteru, ale aj elastických materiálov.Rýchlosť a Efektivita: Proces tlače je pomerne rýchly a efektívny, čo znamená, že je vhodný aj pre veľké objednávky.Odolnosť: DTF tlač je trvanlivá a odolná voči praniu a opotrebeniu, čo z nej robí ideálnu voľbu nielen pre odevný priemysel, ale aj pre výrobu reklamných a propagačných materiálov.

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-5 z celkovo 5 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (19.05.2024)

  100% spokojnosť

 • Overený zákazník

  (16.05.2024)

  Rýchly a spoľahlivý
  -
  Opakovaná objednávka, som spolojná

 • Overený zákazník

  (14.05.2024)

  cena
  rýchlosť