Rolky do plotrov

Popis kategórie

Rolky pre veľkoformátovú tlač

Pravidelne tlačíte veľkoformátové fotografie, banery alebo grafiky určené od interiéru alebo exteriéru? V tom prípade potrebujete kvalitné plotrové papiere, ktoré umožňujú tlač vo väčších rozmeroch, ako je bežný fotopapier vo formáte A3 alebo A4.

Rolky do plotrov rôznej gramáže

Rolky fotopapiera sú rôznej gramáže, a tak si vyberte taký, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám. Pri jeho výbere je dôležitý účel použitia daného výtlačku. Čím je fotopapier s vyššou gramážou, tým je pevnejší a vydrží viac. Vyberať môžete rolky do plotrov s kvalitným fotopapierom od gramáže 170 g/m2 až po 260 g/m2. Plotrové rolky z našej ponuky majú šírku 610 mm. 

V prípade, že budete tlačiť fotografie alebo banery určené do exteriéru, určite odporúčame fotopapier s úpravou RC potiahnutý prírodnou živicou. Má zvýšenú odolnosť voči vlhkosti, vode, prachu a iným nečistotám. Podľa vašich preferencií si môžete vybrať rolky do plotrov s lesklým alebo matným fotopapierom. Rýchla doba schnutia po tlači, umožňuje okamžitú lamináciu a montáž vytlačeného výtlačku.   

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-5 z celkovo 5 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (19.05.2024)

  100% spokojnosť

 • Overený zákazník

  (16.05.2024)

  Rýchly a spoľahlivý
  -
  Opakovaná objednávka, som spolojná

 • Overený zákazník

  (14.05.2024)

  cena
  rýchlosť