Canon

Popis kategórie

Plniteľné cartridge a CISS Canon

Atramentové tlačiarne sa využívajú hlavne v menších kanceláriách alebo v domácnostiach. Na ich prevádzku sú potrebné kazety, ktoré treba neustále meniť. Majú nedostatočnú kapacitu a tak po niekoľkých vytlačených stranách dochádza atrament. Aby ste nemuseli neustále kupovať nové atramentové kazety môžete ich opätovne dopĺňať. Potrebujete však plniteľné cartridge alebo CISS jednotky.

Plniteľné cartridge Canon

Plniteľné kazety alebo cartridge sú veľkosťou identické ako originálne atramentové kazety Canon a plnohodnotne ich nahradia. Ľahko ich naplníte pomocou striekačky cez pripravený špeciálny otvor a vďaka autoresetovaciemu čipu ich budete opätovne plniť veľmi dlho. Plniteľné cartridge môžete kúpiť s atramentom, alebo bez neho. V tom prípade odporúčame atrament DYE určený pre atramentové kazety Canon.

CISS jednotky Canon

Chcete ušetriť náklady na tlač niekoľkonásobne? Odporúčame vám CISS jednotky Canon, ktoré majú externé zásobníky s neporovnateľne väčším objemom a plnohodnotne nahradia atramentové kazety Canon. V balení dostanete nielen CISS jednotku, ale aj zásobníky, nástroje potrebné na inštaláciu do tlačiarne a podrobný manuál.  

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-6 z celkovo 6 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (30.11.2023)

  Rýchly nákup a jednoduchí

 • Overený zákazník

  (30.11.2023)

  Rýchlosť a profesionálny prístup
  Expresné dodanie.

 • Overený zákazník

  (30.11.2023)

  nákup cez kupón robí cenu výhodnú
  Výhodná cena, čo je pre mňa rozhodujúce.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info