ZIP zatváranie s okienkom

Popis kategórie

Máte doma kávu a ešte ju nemáte v kávovom vrecku s hermetickým zipom? Hermetický zip na kávovom vrecku poskytne vašej káve prostredie, v ktorom sa vám tak skoro „nepokazí“. Vďaka zipu káva nebude vystavená kyslíku, ktorý pre kávové zrná nie je dobrý.

Vrecko s okienkom

Ak plánujete využívať kávové vrecká aj na iné suroviny, ako napríklad bylinky, môžete siahnuť po vreckách, ktoré majú na prednej strane obalu vytvorené okienko. Cez okienko ľahko uvidíte, aký produkt sa vo vnútri nachádza. Najmä, ak máte vrecká jednej farby, je výhodné mať okienko, ktoré vám uľahčí hľadanie správnej suroviny.

Správne uskladnenie produktov

Akékoľvek sušené produkty, vrátane kávy, by ste mali udržiavať na miestach, kde je málo svetla. O to viac, ak si vyberiete vrecko s okienkom. Stačí si nájsť miesto na polici v skrinke v kuchyni a máte o problém menej.

Možnosť byť eko

Záleží vám na životnom prostredí a nemáte radi zbytočný odpad? Zvoľte vrecko s bio okienkom. Takéto okienko je kompostovateľné, a preto nemusíte celé kávové vrecko vyhodiť do komunálneho odpadu, ale môžete ho kompostovať. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-21 z celkovo 21 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (29.11.2023)

  odporucam

 • Overený zákazník

  (28.11.2023)

  Výhodný nákup
  Druhý nákup v poriadku.

 • Overený zákazník

  (28.11.2023)

  Elégedett vagyok a vásárlással
  Elégedett vagyok a vásárlással

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info