ZIP zatváranie s okienkom

Popis kategórie

Máte doma kávu a ešte ju nemáte v kávovom vrecku s hermetickým zipom? Hermetický zip na kávovom vrecku poskytne vašej káve prostredie, v ktorom sa vám tak skoro „nepokazí“. Vďaka zipu káva nebude vystavená kyslíku, ktorý pre kávové zrná nie je dobrý.

Vrecko s okienkom

Ak plánujete využívať kávové vrecká aj na iné suroviny, ako napríklad bylinky, môžete siahnuť po vreckách, ktoré majú na prednej strane obalu vytvorené okienko. Cez okienko ľahko uvidíte, aký produkt sa vo vnútri nachádza. Najmä, ak máte vrecká jednej farby, je výhodné mať okienko, ktoré vám uľahčí hľadanie správnej suroviny.

Správne uskladnenie produktov

Akékoľvek sušené produkty, vrátane kávy, by ste mali udržiavať na miestach, kde je málo svetla. O to viac, ak si vyberiete vrecko s okienkom. Stačí si nájsť miesto na polici v skrinke v kuchyni a máte o problém menej.

Možnosť byť eko

Záleží vám na životnom prostredí a nemáte radi zbytočný odpad? Zvoľte vrecko s bio okienkom. Takéto okienko je kompostovateľné, a preto nemusíte celé kávové vrecko vyhodiť do komunálneho odpadu, ale môžete ho kompostovať. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-7 z celkovo 7 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke