Ricoh

Popis kategórie

Atramentové kazety Ricoh

Spoločnosť Ricoh sa popri inej kancelárskej technike špecializuje na multifunkčné tlačiarne určené pre kancelárie so stredne veľkými alebo veľkými pracovnými kolektívmi. To však neznamená, že v jej portfóliu nenájdete zariadenia vhodné pre domácnosť. Multifunkčné zariadenia spoločnosti Ricoh sú možno o niečo viac známe v Amerike, kde za svoju výkonnosť pozbierali nejedno prestížne ocenenie. Je teda iba otázkou času, kedy sa tieto tlačiarne dostanú o niečo viac do povedomia Európanov. 

Medzi originálnymi náplňami značky Ricoh nájdete atramentové cartridge, ktoré bez zaváhania splnia vaše očakávania. Bez akýchkoľvek predsudkov a obáv však môžete pristupovať aj ku kompatibilným náplniam určeným pre tlačiarne Ricoh. Kompatibilné atramentové náplne sú vyrábané podľa overených technologických postupov a následne prísne testované. Ak si teda chcete byť istí kvalitou alternatívnych náplní, hľadajte pri nich údaj o certifikáte STMC alebo sa zaujímajte, či vyhovujú normám ISO. Pri výbere kompatibilnej atramentovej náplne sa môžete riadiť nielen cenou, ale aj výťažnosťou atramentovej náplne. 

Zobraziť celý popis Skryť popis
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Zobrazených 1-10 z celkovo 10 záznamov.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (25.03.2023)

  Rýchlosť dodania
  Dobrá cena

 • Overený zákazník

  (24.03.2023)

  rýchlosť a kvalita tovaru

 • Overený zákazník

  (23.03.2023)

  určite odporúčam všetkými desiatimi, prístup tohto obchodu je úžasný, vždy sa snažia vyriešiť a dodať podľa požiadaviek, a keď nemajú náhodou na sklade, aj na to nájdu riešenie :-), dakujem stokrát, objednávam už dlhšie od nich a ešte dlho budem , som nadmieru spokojná

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info