HP PhotoSmart A827

Popis kategórie

HP PhotoSmart A827 je pôsobivá tlačiareň, ktorá vám umožňuje zachytiť a zdieľať vaše najkrajšie spomienky vo veľkolepých farebných fotografiách. Táto inteligentná tlačiareň je vybavená pokročilou technológiou a umožňuje vám jednoducho tlačiť fotografie priamo z vášho smartfónu alebo fotoaparátu. S jej kompaktným dizajnom a jednoduchým ovládaním je HP PhotoSmart A827 ideálnym spoločníkom pre každého fotolásku. S HP PhotoSmart A827 môžete tlačiť svoje fotografie v rozlíšení až 4800 x 1200 dpi, čo zaručuje žiarivé farby a detailné obrazy. Tlačiareň je tiež vybavená dotykovým displejom, ktorý vám umožňuje jednoducho upravovať a retušovať fotografie priamo na tlačiarni. Okrem toho vám HP PhotoSmart A827 umožňuje tlačiť bezdrôtovo cez technológiu Bluetooth alebo Wi-Fi, čo vám dáva väčšiu slobodu a pohodlie pri tlačení. HP PhotoSmart A827 je nielen výkonná tlačiareň, ale aj skvelý spoločník pre vaše kreatívne projekty. S jej funkciami ako napríklad možnosť vytvárania fotokoláží, tlače panorámových fotografií a vytvárania vlastných fotoknižiek, je táto tlačiareň ideálnym nástrojom pre každého, kto si chce uchovať a zdieľať svoje vzácne spomienky. Bez ohľadu na to, či ste profesionálny fotograf alebo len občasný nadšenec, HP PhotoSmart A827 vám poskytne všetko, čo potrebujete na vytvorenie dokonalých fotografií. Takže, či už chcete tlačiť svoje najkrajšie dovolenkové zábery alebo si vytvoriť vlastné fotoknižky, HP PhotoSmart A827 je pre vás ideálnou voľbou. S jej výkonnými funkciami a jednoduchým ovládaním vám táto tlačiareň ponúka možnosti, ktoré vám pomôžu vytvárať úžasné fotografie a zdieľať ich so svetom. Nechajte svoju kreativitu rozkvitnúť s HP PhotoSmart A827 a uchovajte si svoje najkrajšie spomienky v nezabudnuteľných fotografiách.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP PhotoSmart A827 doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP PhotoSmart A827 je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke