HP PhotoSmart A820

Popis kategórie

Predstavujeme vám HP PhotoSmart A820 - revolučnú tlačiarňu, ktorá vám prináša neobmedzené možnosti tlače fotografii vo vašej vlastnej domácnosti. Táto špičková tlačiareň prináša vysokú kvalitu tlače a jednoduché ovládanie, čo vám umožňuje vytvárať žiarivé a detailné fotografie bez námahy. HP PhotoSmart A820 je skutočne inovatívne zariadenie, ktoré prináša nový rozmer do sveta tlače fotografií. S jej elegantným dizajnom a moderným vzhľadom je HP PhotoSmart A820 okamžite zaujímavým doplnkom vášho interiéru. Táto tlačiareň je vybavená širokým dotykovým displejom, ktorý vám umožňuje jednoducho prehľadávať a vyberať fotografie priamo zo svojho telefónu alebo pamäťovej karty. S rozhraním Bluetooth a WiFi môžete tlačiť z akéhokoľvek zariadenia bez použitia káblov. HP PhotoSmart A820 je naozaj univerzálna tlačiareň pre moderného fotografa. Ale to nie je všetko! HP PhotoSmart A820 prináša aj funkciu úpravy fotografií priamo na tlačiarni. S jej pokročilými softvérovými funkciami môžete upravovať farby, kontrast a zaostrenie priamo na dotykovom displeji. Toto zariadenie je skutočne kompletným balíkom pre všetkých nadšencov fotografie. Vysokokvalitná tlač, jednoduché ovládanie a moderný dizajn - to všetko v jednom zariadení. HP PhotoSmart A820 je skutočne neodolateľná voľba pre všetkých, ktorí chcú vytvárať a tlačiť profesionálne fotografie vo svojom vlastnom domácom prostredí.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP PhotoSmart A820 doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP PhotoSmart A820 je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke