HP PhotoSmart A646

Popis kategórie

Zariadenie HP PhotoSmart A646 je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí sa zaujímajú o kvalitné tlačenie fotografií. Táto tlačiareň je vybavená pokročilou technológiou a ponúka vysokú kvalitu tlače s jasnými a živými farbami. HP PhotoSmart A646 je kompaktné a ľahké zariadenie, ktoré je ideálne pre domáce použitie a pre tých, ktorí často cestujú. Tlačiareň HP PhotoSmart A646 ponúka širokú škálu možností tlače. Tento model je schopný tlačiť fotografie vo veľkosti až 13 x 18 cm, čo umožňuje vytvoriť profesionálne vyzerajúce fotografie priamo z pohodlia vášho domova. Okrem toho, HP PhotoSmart A646 je vybavený rôznymi efektmi a filtrom, ktorý umožňuje prispôsobiť fotografie podľa vašich predstáv. Jednou z výhod tlačiarne HP PhotoSmart A646 je jej jednoduché ovládanie. Tento model je vybavený dotykovým displejom, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie a tlač. Okrem toho, HP PhotoSmart A646 je vybavený rôznymi konektivitami, vrátane USB a pamäťových kariet, čo umožňuje ľahké pripojenie a tlačenie fotografií z rôznych zariadení. V neposlednom rade, tlačiareň HP PhotoSmart A646 je ekologicky priateľská voľba. Tento model je certifikovaný ENERGY STAR, čo znamená, že je šetrný k životnému prostrediu a šetrí energiu. Okrem toho, HP PhotoSmart A646 je vybavený recyklovateľnými atramentovými kazetami, čo znižuje odpad a prispieva k udržateľnosti. Celkovo, tlačiareň HP PhotoSmart A646 je spoľahlivým a vysoko výkonným zariadením pre tlač fotografií. S jeho širokou škálou funkcionalít a jednoduchým ovládaním, tento model je ideálny pre tých, ktorí chcú mať kvalitné fotografie vo svojom domácom prostredí. Bez ohľadu na to, či ste amatérski fotograf alebo len máte záujem o tlačenie fotografií, HP PhotoSmart A646 je skvelou voľbou pre vás.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP PhotoSmart A646 doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP PhotoSmart A646 je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke