HP PhotoSmart A618

Popis kategórie

Tlačiareň HP PhotoSmart A618 je skvelým prírastkom do vašej domácej kancelárie alebo miestnosti, ktorá vám umožní tlačiť kvalitné fotografie priamo z vášho smartfónu alebo fotoaparátu. Táto kompaktná a prenosná tlačiareň ponúka vynikajúcu kvalitu tlače a jednoduchú obsluhu, čo ju robí ideálnou voľbou pre amatérskych fotografov a milovníkov fotografií. HP PhotoSmart A618 je vybavená pokročilou technológiou tlače, ktorá vám umožňuje tlačiť fotografie s vysokým rozlíšením a živými farbami. S rozlíšením až 4800 x 1200 dpi dokáže tlačiť detailné a realistické obrázky, ktoré zachytia každý moment vašich spomienok. Tlačiareň je tiež vybavená technológiou automatického vyváženia farieb, ktorá zaručuje presnú reprodukciu farieb vo vašich fotografiách. Jednou z výhod tlačiarne HP PhotoSmart A618 je jej jednoduchá obsluha. S intuitívnym ovládacím panelom a dotykovým displejom je ovládanie tlačiarne rýchle a jednoduché. Stačí len pripojiť váš smartfón alebo fotoaparát k tlačiarne pomocou bezdrôtového pripojenia a vybrať si fotografiu, ktorú chcete vytlačiť. Tlačiareň je tiež vybavená slotom pre pamäťovú kartu, takže môžete tlačiť fotografie priamo z karty bez potreby pripojenia k počítaču. Okrem tlače fotografických obrázkov ponúka tlačiareň HP PhotoSmart A618 aj možnosť tlače dokumentov a iných materiálov. S rýchlosťou tlače až 20 strán za minútu si môžete vytlačiť rôzne dokumenty a texty bez zbytočného čakania. Tlačiareň je tiež vybavená USB portom, takže môžete pripojiť flash disk alebo iné zariadenia a tlačiť z nich priamo. Tlačiareň HP PhotoSmart A618 je prenosná a ľahko prenosná, čo vám umožňuje tlačiť kvalitné fotografie kdekoľvek a kedykoľvek. Je ideálnym spoločníkom pre cestovateľov, ktorí chcú mať svoje spomienky vytlačené okamžite. S kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou je ľahko prenositeľná a nezaberie veľa miesta vo vašej batožine. Nenechajte si ujsť príležitosť vytlačiť a zdieľať svoje najkrajšie spomienky s tlačiareňou HP PhotoSmart A618. S jej vynikajúcou kvalitou tlače a jednoduchou obsluhou je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí milujú fotografiu a chcú si vytlačiť svoje obľúbené momenty. S touto tlačiarňou budete mať vždy možnosť vytlačiť si fotografie okamžite a zachovať si svoje spomienky na celý život.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP PhotoSmart A618 doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP PhotoSmart A618 je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke