HP PhotoSmart A526

Popis kategórie

Tento úžasný tlačiar HP PhotoSmart A526 je skutočným klenotom pre každého fotoentuziastu. S jeho kompaktným dizajnom a výkonnými funkciami je ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí chcú zachytiť a zdieľať svoje najkrajšie fotografie. Jeho elegantný a moderný vzhľad s čiernym lesklým povrchom a striebornými detailmi zaručuje, že sa bude hodiť do akéhokoľvek prostredia. Tento tlačiar je vybavený pokročilou technológiou tlače, ktorá zaručuje vysokú kvalitu a presnosť obrazu. S rozlíšením 4800 x 1200 dpi a rýchlosťou tlače až 20 strán za minútu, HP PhotoSmart A526 vytlačí vaše fotografie s ohromujúcim detailom a živými farbami. Navyše, jeho široký rozsah podporovaných médií vám umožňuje tlačiť fotografie rôznych veľkostí a typov, vrátane lesklého, matného a samolepiaceho papiera. Okrem toho, tento tlačiar je tiež vybavený praktickými funkciami, ktoré vám umožňujú upravovať a vylepšovať vaše fotografie priamo na zariadení. S jeho integrovanou farebnou obrazovkou a jednoduchým ovládacím panelom môžete jednoducho prispôsobiť jas, kontrast a farebnosť vašich snímok. S HP PhotoSmart A526 môžete vytvoriť profesionálne výsledky bez potreby počítača. Tento tlačiar nie je len funkcionalitou, ale aj praktickým dizajnom, ktorý vám umožňuje tlačiť fotografie priamo zo svojho fotoaparátu, pamäťovej karty alebo dokonca z vášho mobilného telefónu pomocou technológie Bluetooth. S jeho kompaktnou veľkosťou je ideálnym spoločníkom na cestách, takže si môžete vychutnať tlačenie vašich obľúbených fotografií kdekoľvek a kedykoľvek. HP PhotoSmart A526 je skutočne všestranný tlačiar, ktorý vám poskytne všetko, čo potrebujete na tlač a zdieľanie vašich najkrajších spomienok.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP PhotoSmart A526 doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP PhotoSmart A526 je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke