HP PhotoSmart A522

Popis kategórie

Tlačiareň HP PhotoSmart A522 je všestranný tlačový zariadenie, ktoré ponúka vynikajúcu kvalitu tlače, jednoduché ovládanie a širokú škálu funkcií. Tento kompaktný a elegantný tlačiareň je ideálny pre domácnosti aj malé kancelárie, ktoré potrebujú spoľahlivé a profesionálne tlačenie. S HP PhotoSmart A522 si môžete vychutnať živé a detailné fotografie vďaka jeho pokročilým technológiám tlače. Tento zariadenie používa termálne atramentové tlačové technológie, ktoré zaisťujú ostré a presné výsledky. Okrem toho je vybavený rozlíšením tlače až 4800 x 1200 dpi, čo zabezpečuje vynikajúcu kvalitu tlače a jemné detaily. Sťahovanie a tlačenie fotografií je s tlačiarňou HP PhotoSmart A522 jednoduché a pohodlné. Táto tlačiareň je vybavená pamäťovou kartou a USB portom, čo umožňuje jednoduchý prenos fotografií z fotoaparátov, smartfónov a iných zariadení. Okrem toho poskytuje rýchle tlačenie v rôznych formátoch, vrátane klasického 10 x 15 cm formátu až po A4 veľkosť. Jednoduché ovládanie a pohodlné nastavenie sú ďalšie výhody tlačiarne HP PhotoSmart A522. S intuitívnym dotykovým displejom a jednoduchým menu je ovládanie tohto zariadenia rýchle a jednoduché. Okrem toho poskytuje možnosti špeciálnych efektov, ako je čiernobielá tlač alebo sépia, čo umožňuje ďalšiu kreativitu pri tlači fotografií. S tlačiarňou HP PhotoSmart A522 získate spoľahlivé a kvalitné tlačenie fotografií vo vašej domácnosti alebo kancelárii. S jej kompaktným dizajnom a pokročilými technológiami tlače je ideálnym riešením pre tých, ktorí očakávajú vynikajúcu kvalitu a jednoduché ovládanie. Nech už tlačíte rodinné fotografie alebo dokumenty, tlačiareň HP PhotoSmart A522 vám poskytne výsledky, ktoré budete milovať.
Zobraziť celý popis Skryť popis
 • Náplň pre HP PhotoSmart A522 doručíme po celej SR a na stovky pobočiek
 • Garantujeme že táto náplň pre HP PhotoSmart A522 je plne kompatibilná
 • Táto náplň poskytuje vysokú kvalitu a stálosť tlače
 • Výhodné balenia s ešte väčšou úsporou na tlači
Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

  S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

  Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo 0940 500 540 alebo napíšte mail na info@tonezo.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Recenzie

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena čo je u mňa prvoradé
  dostal som darček vodotesné puzdro, ani som o tom nevedel
  Vidieť, že si vážia zákazníka.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  super cena
  bezproblémová funkčnosť
  malý darček
  Môj druhý nákup.

 • Overený zákazník

  (23.05.2024)

  Maximálná spokojnosť s promptným vybavením objednávky/menej ako 24 hodín/, dúfam však,že mi kazeta vydrží dlhšie ako posledná objednávka pred rokom/nevydržala na 800 kopií ako bolo deklarované, bolo to maximálne
  400 kopií, ale aj tak som spokojná, i keď cena dosť vzrástla takmer o 5 eur
  oproti predchádzajúcej objednávke